نتایج جستجو برای عبارت :

قهرمان غم انگیزترین داستان دنیا

این داستان یک قهرمان نیست
داستان یک انسان عادی هم نیست
داستان کسی است که در بیشتر کارهای زندگی شکست میخورد، فرصت و توان بلند شدن پیدا نمیکند و مانند همه ی ما غرق میشود
ولی او ضد قهرمان هم نیست
یک انسان خوب با تصمیمات و اقبالی بد
درست مثل بعضی از کسانی که هر روزه در کنارمان زندگی میکنند.
ادامه مطلب
لشکرصاحب زمان باشد بسیج قهرمان/دلبرافلاکیان باشد بسیج قهرمان/میرود راه خدارا با خلوص بندگی/اسوه برخاکیان باشد بسیج قهرمان/درجهان مشهورگشته عاشق براهل بیت/آشنای هرمکان باشد بسیج قهرمان/درولایت محوری شد رادمردی باصفا/شیعه راامن وامان باشد بسیج قهرمان/دربصیرت هست کامل میشود الگوی ناب/خوارچشم دشمنان باشد بسیج قهرمان/رهروکارشهیدان باامام عاشقان/نورچشم عاشقان باشد بسیج قهرمان/دررکاب رهبرخود دائما آماده باش/هرکجایی جانفشان باشد بسیج قهرم
وضعیت سینمای قهرمان محور پس از انقلاب؛
نگاهی کلی به آثار قهرمان‌ محور در تاریخ سینمای ایران پس از انقلاب، نشان می‌دهد که قهرمان‌های برجسته فیلم‌های ایرانی به دو گروه قهرمان‌های ملی و قهرمان‌های دینی تقسیم می‌شوند.
سینمای ایران در مقایسه با جهان، کمتر به بازسازی زندگی قهرمان‌های واقعی تمایل نشان می‌دهد و فیلمسازان ایرانی عموماً ترجیح می‌دهند قهرمان‌هایشان را شخصاً از صفر تا صد خلق کنند. این در حالی است که سینمای جهان (و بالاخص هالی
#صومعه_پارم آخرین اثر #استاندال ِ فرانسوی است. این رمان را بهترین اثر استاندال می دانند. گویا فصل اول کتاب از اعترافات واقعی یک ستوان نوشته شده است. سپس از دل این اعتراف به اتریش می رویم و داستان دو زن دیگر را می خوانیم. نویسنده متبحّرانه این حرف را به ما می رساند که قهرمان کتاب، ثمره ی ازدواج آن ستوان معترف و یکی از دو زنی است که روایت گر داستان شان شده‌ است. با ناپلئون و جنگ هایش آشنا می شویم، زیرا بزرگ شدن قهرمان داستان تلاقی با جنگ ها ناپلئو
هیچ قهرمانی برای نجات تو از راه نخواهد رسید.
خودت قهرمان قصه خودت باش، قهرمانی که هیچوقت از پا نمیشینه، قهرمانی که همه نگاهها به اون ختم میشه، قهرمانی که آخر قصه میرسه به اون چه که میخواد! 
هیچ قصه ای یک قهرمان ترسو نمیخواد، هیچ قصه ای یک قهرمان منفعل و وامونده نمیخواد! 
قهرمان باش و به خودت افتخار کن. 
زمزم افلاکیان است این سپاه قهرمان/اسوه ای برخاکیان است این سپاه قهرمان/آرزویش کربلاو قدس در روی زمین/همدم معراجیان است این سپاه قهرمان/پاسداربابصیرت خارچشم صهیونیست/ریشه کن بردشمنان است این سپاه قهرمان/حامی خوب ولایت دررکابش جانفشان/عزت اسلامیان است این سپاه قهرمان/عرصه خدمت برایش هرکجای این جهان/نورچشم شیعیان است این سپاه قهرمان/میرود راه امام وهرشهید باصفا/دلبربر دوستان است این سپاه قهرمان/هست آماده برای آن ظهورمهدوی/لشکر صاحب زمان
دانلود رایگان فیلم قهرمان محصول 1399 اثری از اصغر فرهادی, دانلود رایگان فیلم قهرمان با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی قهرمان جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود رایگان فیلم

ادامه مطلب

کودک در داستان خود‌، با دنیای پیرامونش بیشترآشنا می‌شود و مسائلی را که در دنیای واقعی راه‌حلی برای آن‌ها نمی‌داند، در دنیای قصه‌هایش به خوبی حل می‌کند. زمانی که خود در دنیای داستانش قهرمانی می‌کند، قهرمان بودن را می‌آموزد و خود را شایسته قهرمان شدن می‌بیند و اینکه می‌تواند در داستان زندگی‌اش به زیبایی بدرخشد و شکوفا شود. درحقیقت می‌توان گفت چنین داستان‌هایی می‌توانند در تقویت اعتماد به نفس کودکان تأثیر شایان‌توجهی داشته با
نیمه آکادمی قهرمانی من بر اساس مانگایی با همین نام از Kōhei Horikoshi تولید و منتشر شده است. داستان این انیمه به پسری به نام « میدوریا ایزوکو » مربوط می‌شود که با وجود نداشتن قدرتی خاص که در عصر او، برای انسان‌ها امری بسیار عادی بودِ، همچنان آرزو قهرمان شدن در سر دارد و عاشق قهرمانی به نام « آل‌مایت » است و می‌خواهد روزی قهرمانی مثل او شود: قهرمان شماره یک جهان. 
نیمه آکادمی قهرمانی من بر اساس مانگایی با همین نام از Kōhei Horikoshi تولید و منتشر شده است. داستان این انیمه به پسری به نام « میدوریا ایزوکو » مربوط می‌شود که با وجود نداشتن قدرتی خاص که در عصر او، برای انسان‌ها امری بسیار عادی بودِ، همچنان آرزو قهرمان شدن در سر دارد و عاشق قهرمانی به نام « آل‌مایت » است و می‌خواهد روزی قهرمانی مثل او شود: قهرمان شماره یک جهان. 
کودک در داستان خود‌، با دنیای پیرامونش بیشترآشنا می‌شود و مسائلی را که در دنیای واقعی راه‌حلی برای آن‌ها نمی‌داند، در دنیای قصه‌هایش به خوبی حل می‌کند. زمانی که خود در دنیای داستانش قهرمانی می‌کند، قهرمان بودن را می‌آموزد و خود را شایسته قهرمان شدن می‌بیند و اینکه می‌تواند در داستان زندگی‌اش به زیبایی بدرخشد و شکوفا شود. درحقیقت می‌توان گفت چنین داستان‌هایی می‌توانند در تقویت اعتماد به نفس کودکان تأثیر شایان‌توجهی داشته باشند.
انیمه آکادمی قهرمانی من بر اساس مانگایی با همین نام از Kōhei Horikoshi تولید و منتشر شده است. داستان این انیمه به پسری به نام « میدوریا ایزوکو » مربوط می‌شود که با وجود نداشتن قدرتی خاص که در عصر او، برای انسان‌ها امری بسیار عادی بودِ، همچنان آرزو قهرمان شدن در سر دارد و عاشق قهرمانی به نام « آل‌مایت » است و می‌خواهد روزی قهرمانی مثل او شود: قهرمان شماره یک جهان. 
ادامه مطلب
انیمه آکادمی قهرمانی من بر اساس مانگایی با همین نام از Kōhei Horikoshi تولید و منتشر شده است. داستان این انیمه به پسری به نام « میدوریا ایزوکو » مربوط می‌شود که با وجود نداشتن قدرتی خاص که در عصر او، برای انسان‌ها امری بسیار عادی بودِ، همچنان آرزو قهرمان شدن در سر دارد و عاشق قهرمانی به نام « آل‌مایت » است و می‌خواهد روزی قهرمانی مثل او شود: قهرمان شماره یک جهان. 
ادامه مطلب

این روزها در خصوص داستان و داستان نویسی بیشتر از روزهای قبل می خوانم . سعی می کنم گوشه هایی از خوانده ها و شنیده ها و دیده هایم را اینجا به اشتراک بگذارم .شاید مقبول افتد :)
 اگرنویسنده ای بخواهد از تصادف ( چرخش ناگهانی وقایع داستان، بی آنکه قهرمان داستان در آن تغییر دخیل باشد ) قابل قبول در داستان خود استفاده کند، باید حادثه ای تصادفی را علیه قهرمان داستان به کار گیرد .
 استفاده از واقعه تصادفی علیه قهرمان داستان اگرچه بدشانسی غافل گیر کنن
The Hero of Color City 2014,انیمیشن دوبله فارسی,بدون سانسور,داستان انیمیشن The Hero of Color City 2014,دانلود انیمیشن The Hero of Color City 2014 BluRay,دانلود انیمیشن با کیفیت بلوری,دانلود انیمیشن قهرمان شهر رنگی The Hero of Color City 2014,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن The Hero of Color City 2014,دانلود کارتون The Hero of Color City 2014 720p,دانلود مستقیم انیمیشن The Hero of Color City 2014 1080p,دوبله فارسی,زبان اصلی,قهرمان شهر رنگی,مداد رنگی,
ادامه مطلب

این روزها در خصوص داستان و داستان نویسی بیشتر از روزهای قبل می خوانم . سعی می کنم گوشه هایی از خوانده ها و شنیده ها و دیده هایم را اینجا به اشتراک بگذارم .شاید مقبول افتد :)
 اگرنویسنده ای بخواهد از تصادف ( چرخش ناگهانی وقایع داستان، بی آنکه قهرمان داستان در آن تغییر دخیل باشد ) قابل قبول در داستان خود استفاده کند، باید حادثه ای تصادفی را علیه قهرمان داستان به کار گیرد .
 استفاده از واقعه تصادفی علیه قهرمان داستان اگرچه بدشانسی غافل گیر کنن
بسم ‌الله‌ النور 

خواندن داستان، همیشه یکی از کارهای مورد علاقه‌ی من بوده‌. از وقتی که هنوز مدرسه نمی‌رفتم. آن زمان، همه‌ی داستان‌ها در چشم من شبیه به هم بودند. بچه‌ای نحیف و تنها در کلبه‌ای زیبا در آرامش زندگی می‌کند که یک اتفاق عجیب روال زندگی‌اش را به هم می‌زند، او را وادار به حرکت می‌کند. می‌زند به دل جنگل تاریک. چالش پشت چالش، اتفاق پشت اتفاق، و او همان بچه‌ی نحیف و تنهای آغاز ماجرا، در پایان قهرمان داستان می‌شود و همه به خوبی
فروشگاه اینترنتی قهرمان
ارائه دهنده انواع شیرآلات بهداشتی،علم دوش حمام،شلنگ توالت،فلاش تانک و لوازم جانبی دیگر برند قهرمان می باشد.
این مجموعه که نماینده و عاملیت رسمی محصولات قهرمان را بر عهده دارد به صورت اینترنتی و مستقیم با هدف حذف واسطه ها اقدام به فروش به مصرف کنندگان نهایی کرده است.
از ویژگی های مهم فروشگاه قهرمان می توان به اصالت شیر قهرمان، بهره بردن از گارانتی معتبر کارخانه، بررسی دقیق محصولات،گارانتی بهترین قیمت،بیشترین تخف
کتاب جدال قهرمان دیوید گریم استون رضوانه سیدعلی انتشارات محراب قلم
کتاب جدال قهرمان : مأموریتی در جدال با شرایط سخت، شرایط ننگ…

کتاب جدال قهرماننویسنده : دیوید گریم استونمترجم : رضوانه سیدعلیانتشارات محراب قلم
خلاصه:
دسیموس و دوستش به طریق مشکوکی دزدیده می شوند و به محل دور از خانه شان منتقل گشته و زندانی می گردند.آنها کم کم متوجه می شوند که اربابان آنها را برای بردگی می برند بردگانی که باید با مسابقه و مبارزه با همدیگر وک تک زدن هم، دیگر
تولد دخترم نزدیک بود و نمی دونستم براش کادو چی بخرم؟ باسایتی به اسم  «دوزلی بوک» آشنا شدم که چند قصه‌ ی کودکانه ی جذاب دارد و می شود اسامی قهرمان های اونها رو به سلیقه ی خودت انتخاب کنی.
مشخصات، علایق و کاراکتر مورد علاقه دخترم را ثبت کردم و کتاب‌ داستانی تحویل گرفتم که قهرمان آن دخترم بود. 
- می خوای منم یه فعال (activist ) باشم، اما من مرد قانون ام. تو یه قهرمان میخوای آدیتی
+ نه آیان من قهرمان نمیخوام. فقط یکی رو میخوام که منتظر قهرمان نمونه
article 15 یا ماده 15 قانون اساسی، میگه تمام مردم صرف نظر از دین، نژاد، وضعیت مالی و ... باهم برابرند. آیان یه افسر پلیسه که پدرش اونو به یه منطقه ی مرزی فرستاده برای تنبیه. روز اولی که میاد یه خانواده میان تا گزارش مفقود شدن دخترشونو بدن، ولی دستیار ارشدش اونا رو رد میکنه. میگه اینجور چیزا اینجا عادیه، د
Big Hero 6 2014,انیمیشن Big Hero 6,داستان انیمیشن Big Hero 6 2014,دانلود Big Hero 6 2014 با زیرنویس فارسی,دانلود انیمیشن Big Hero 6 2014,دانلود انیمیشن Big Hero 6 2014 BluRay,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی Big Hero 6 2014,دانلود فیلم Big Hero 6 2014 1080p,دانلود کارتون Big Hero 6 2014 720p,دانلود مستقیم انیمیشن Big Hero 6 2014,دوبله فارسی,شش قهرمان بزرگ,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
آیا تا کنون رهبری فرقه از خود پرسیده در زمانی که کشور نیاز به کمک مردمش
داشت و در آن زمان که اکثر جوانان راهی جبهه های جنگ شدند این خلق قهرمان
کجا بودند یا نه چرا رو در روی کشورشان ایستادند؟ مگر نام گروه آنان
سازمان مجاهدین خلق ایران نبود ! اگر این فرقه ماهیت ایرانی دارد و خود را
خلق قهرمان ایران معرفی می کند چرا در هیچ چالشی پشت سر مردم کشورش نبود
بلکه همین مردم بیشترین ضربات را از همین خلق قهرمان دیده اند .
تیم کمبل پرومی قهرمان لیگ و جام حذفی دهستان کمبل در سال  ۹۷

◀توپ چی های لیگ
الیاس نامدار
کمال پاژخ
مازیار میرزهی
رستم نامدار
یحیی پاژخ
◀داوران
سعید حبیبی
ندیم شیخزاده
داود ازادیان
محمود هاشمزهی
ناصر ایاز
رشید ایاز
امید هاشمزهی
رسول هوت
ناصر بلوچ
امین ایاز
مسلم اشنود
نوید پیرایی
اشنا
ذاکر خلیلی فر
منصور پاداش
عمر میهن دوست

♻مسئول اجرایی
دلمراد هوت
◀اقای گل لیگ دهستان کمبل
رحیم بخش بلوچزاده
بهترین بازیکن
خلیل بلوچ
بهترین دروازبان لیگ
شبی که ماه کامل شد با جوایز فراوان در جشواره فیلم فجر برای هر مخاطبی می تواند وسوسه کننده باشد. نقطه قوت شبی که ماه کامل شد؛ کشش و روایت روان فیلم است. با وجود اینکه فیلم در استاندارد سینمای ایران یک فیلم طولانی شناخته می شود اما روایت روان فیلم باعث می گردد که شما از نشستن در سالن سینما خسته نشوید. نکته بعدی که چشم نواز است بازی بازیگران به خصوص بازیگران نقش مکمل است. در این میان از درخشش بی نظیر خانم صدرعرفایی نمی توان گذشت. فیلم اما موفقیت خ
وقتی کوه گم شد: کسی که روی کوه را هم کم کرده است، بخوانید روایت زندگی اش را.
وقتی کوه گم شد: بهزاد بهزادپور
معرفی:
کوه گم نمی­ شود. محکم و پابرجاست. قهرمان جوان این کتاب کاری کرده ­است که کوه هم مقابلش به شکوه قد علم می­کند. اما امان از وقتی که قهرمان خواستنی داستان دزدیده می­شود. . .حیف است پهلوان کشورت را نشناسی.
خلاصه:
این کتاب ماجرای عاشقانه متفاوتی است بین یک پسر کتاب فروش و یک دختر نوجوان.پسر نامه هایش را پشت کاغذهای باطله می نوشت، کاغذهایی

شبی که ماه کامل شد با جوایز فراوان در جشواره فیلم فجر برای هر مخاطبی می تواند وسوسه کننده باشد. نقطه قوت شبی که ماه کامل شد؛ کشش و روایت روان فیلم است. با وجود اینکه فیلم در استاندارد سینمای ایران یک فیلم طولانی شناخته می شود اما روایت روان فیلم باعث می گردد که شما از نشستن در سالن سینما خسته نشوید. نکته بعدی که چشم نواز است بازی بازیگران به خصوص بازیگران نقش مکمل است. در این میان از درخشش بی نظیر خانم صدرعرفایی نمی توان گذشت. فیلم اما موفقیت
یک بازی نقش آفرینی جذاب و سرگرم کننده برای گوشیها و تبلتهای اندرویدی است که توسط دست اندرکاران Miniclip.com منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است. داستان بازی از این قرار است که در آن یک جادوگر شرور هیولاهایی را روانه سرزمین آوانتیا (Avantia) کرده است. این هیولاها در این سرزمین مدام دست به خرابکاری زده و در حال نابود کردن نقاط مختلف آن هستند. فقط یک قهرمان شجاع میتواند به این وضعیت خاتمه داده و آوانتیا را نجات دهد و این قهرمان کسی نیست جز شما!
ادا
شبی که ماه کامل شد با جوایز فراوان در جشواره فیلم فجر
برای هر مخاطبی می تواند وسوسه کننده باشد. نقطه قوت شبی که ماه کامل شد؛ کشش و
روایت روان فیلم است. با وجود اینکه فیلم در استاندارد سینمای ایران یک فیلم
طولانی شناخته می شود اما روایت روان فیلم باعث می گردد که شما از نشستن در سالن
سینما خسته نشوید. نکته بعدی که چشم نواز است بازی بازیگران به خصوص بازیگران نقش
مکمل است. در این میان از درخشش بی نظیر خانم صدرعرفایی نمی توان گذشت. فیلم اما
موفقیت خ
نقشه فرار یک به قدری بد بود که حالم در میانه آن بهم خورد. جز 15 دقیقه اول آن که کمی جذابیت کاذب آن هم برای مخاطب عام داشت جز مزخرف چیزی از آن ندیدم. نه تعادلی نه داستان منسجمی نه قهرمان درست حسابی نه ضد قهرمان خاصی گویی اکشنیست برای زیر پنج ساله ها.
بیشتر از این درباره بد بودن فیلم نمی گویم از همه متدها و مترهای استاندارد اکشن زمان خود سنگ فرس ها دور است زبان قادر به بیان افتضاح بودنش ندارم.
ما جمله ای به نام فیلم بد بود بازیگری خوب نداریم بازیگر
  دکتر صداش می کرد : " قهرمان ! ". اخم و تَخم نداشت . خیلی راحت می شد رو به قبله دراز کشید و باسن مبارک را سپرد به دستش .
 اتاق تزریقات با دیوارک های چوبی تقسیم بندی شده بود. زنانه و مردانه . به غیر از من مرد جوانی روی تخت پشت دیوارک بود که  شنیدم " آخ " کوتاهی گفت و بعد بلند شد و رفت .دوباره سر و صدا شد . صدای زن و مرد جوانی با صدای قهرمان در هم آمیخت. با احواپرسی گرم شروع شد و بلافاصله جویای احوال " دنی " شدند. ابتدا ناخواسته می شنیدم و به "دنی " که رسیدند ک
وقتی کوه گم شد: کسی که روی کوه را هم کم کرده است، بخوانید روایت زندگی اش را.
وقتی کوه گم شد: بهزاد بهزادپور
معرفی:
کوه گم نمی­ شود. محکم و پابرجاست. قهرمان جوان این کتاب کاری کرده ­است که کوه هم مقابلش به شکوه قد علم می­کند. اما امان از وقتی که قهرمان خواستنی داستان دزدیده می­شود. . .حیف است پهلوان کشورت را نشناسی.
خلاصه:
این کتاب ماجرای عاشقانه متفاوتی است بین یک پسر کتاب فروش و یک دختر نوجوان.پسر نامه هایش را پشت کاغذهای باطله می نوشت، کاغذهایی
قهرمان هرکس تو زندگی اش خودشه! چه بخواد چه نخواد چون داره خودشو کنترل میکنه نه قهرمانای دیگه رو! امیدوارم رسما با قدرت قهرمان زندگی خودمون بشیم، چیزی که باید اتفاق بیفته!
فضای وبلاگ نویسی به طور محسوسی تو این گرمای تابستون داره سرد میشه؛ وبلاگ ها حذف میشن! نویسنده ها خداحافظی میکنن!what's going on!?
دنبال یه کتاب نسبتا کوتاه با موضوع ساده و فضای آروم می گردید؟ کتابی که احساساتتون رو مورد حمله قرار بده؟ کتابی با یه قلم کاملا معمولی و یه داستان معمولی تر اما پردازشی فوق العاده؟ "یکی برای خانواده ی مورفی" رو بخونید :)
پ.ن: من هنوزم وقتی به صفحات آخر کتاب فکر می کنم نمی تونم جلوی خودمو بگیرم که زار زار گریه نکنم...
Almost a Hero v3.2.4 + Mod – بازی کلیکی محبوب و سرگرم کننده اندروید
دیتا+نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین
Almost a Hero – RPG Clicker Game with Upgrades بازی محبوب، پرطرفدار و سرگرم کننده در سبک بازیهای نقش آفرینی – کلیکی از استودیوی بازیسازی Bee Square Games برای اندروید است که جدیدترین آپدیت اش همزمان با انتشار به درخواست شما به همراه مود برای دانلود عرضه شده و پیش روی شماست! داستان کلی بازی Almost a Hero درباره 9 آدم بی مصرف است که قدم در
با عرض سلام خدمت دوستان، با توجه به شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا که موجب تعطیلی کتابخانه ها و عدم امکان مراجعه با کتابخانه ها در این مدت شده است از شما عزیزان می خواهیم که با ماندن در خانه هایتان و با مطالعه کتاب های موجود در خانه به پویش #کرونا_را_شکست_میدهیم# بپیوندید. ما نیز برای این منظور کتاب قهرمان من تویی(قصه مبارزه با کرونا برای کودکان) را خدمت دوستان بویژه کودکان و نوجوانان عزیز معرفی و  خواندن این کتاب را به دوستان پیش
قهرمان افسانه ای تنیسهنگامی که تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت، با تزریق خون آلوده، به بیماری ایدز مبتلا شد.طرفداران آرتور از سر تا سر جهان نامه هایی محبت آمیز برایش فرستادند.
یکی از دوستداران وی در نامه خویش نوشته بود: "چرا خدا تو را برای ابتلا به چنین بیماری خطرناکی انتخاب کرده؟"آرتور اش، در پاسخ این نامه چنین نوشت:...
در سر تا سر دنیا

ادامه مطلب
علی توکلی شهردار منطقه 19 از "نادر مرادی" قهرمان رشته وزنه برداری معلولین با حضور در منزل ایشان تجلیل کرد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این دیدار توکلی ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای این توانیاب قهرمان، درخشش ورزشکاران در عرصه ملی را از نقاط قوت و پتانسیل بالای این منطقه یاد کرد و افزود: شهرسالم در گرو داشتن جوانان ورزشکار است و با ورزش در هر مکانی جرم و بزه کاهش می یابد.گفتنی است نادر مرادی توانسته بود در مسابقات وزنه برداری معلول
از تردید سرشار پرسیدم: جناب استاد! به نظرشما روی فرهنگ مقاومت کارکنم یا قهرمان؟ کدام حیاتی تر است؟مسئله جامعه مان کدام است؟
پرسیدند: کدام موضوع را بیشتر دوست دارید؟
پاسخ دادم: قهرمان در سینما!
فرمودند: حیاتی ترین کار دنیا الان این است که شما روی موضوع قهرمان در سینما کار کنید!

+ استاد راهنمای مودب ومتخلق ِ پایان نامه ام این روزها داور برنامه عصر جدید است. برای تسویه حساب با دانشگاه  نزدش بودم؛ گله‌مند بود از شیوه نقد کردن دوستان آشنا و غیرآش
هنگام نصف کردن میوه با چاقو ، دسته ی چاقو می شکند(n بار رخ داده است :) در هنگام مسواک‌ زدن ، مسواک نیز می شکند . برس دستشویی در چاه گیر می کند ، تلاش برای در آوردنش صورت می گیرد ، برس و چاه بند با هم در می آیند (چاه بند نیز می شکند ) . با برخورد ملایم پا به سیم شارژر ، گوشی خواهر از روی میز بر زمین پرتاب می شود و...
+ حس می‌کنم نیروی عجیبی درونمه :))  اگه معلم خوبی نشدم ، قول میدم یک ابر قهرمان بشم ^_^ 

ابعاد : ۲۳ * ۳۴ سانتی مترمحدوده سنی:۳سال به بالادر این جعبه ۲ بازی وجود دارد که شرح بازی ها به صورت زیر است: ۱-بازی سگ های قهرمان: در این بازی یک صفحه بازی با تم سگ های نگهبان، مهره، تاس و برگ های بازی وجود دارد که طبق نقشه بازی بازیکن ها بازی می کنند. ۲- بازی فردیناند:در این بازی یک صفحه بازی با تم فردیناند، مهره، تاس و برگ های بازی وجود دارد که طبق نقشه بازی بازیکن ها بازی می کنند.

برای خرید محصولات فکر آوران می توانید به وب سایت پخش اسباب باز
من هم مثل اکثر افراد قهرمان‌های داستان را دوست دارم. اما نه همیشه. به یکسری آدم‌بدهای داستان خیلی جذب می‌شوم. آن‌هایی که پیشینه عاطفی ضعیف یا آکنده از خشم و بی‌مهری دیدن دارند. دلم خیلی برایشان می‌سوزد و موقع خواندن/دیدن آن فیلم/کتاب دوست دارم آدم‌بد و آدم‌خوب داستان با هم به توافق برسند یا آشتی کنند. هنگام مبارزه و درگیری، از اینکه کدام را از لحاظ عاطفی حمایت کنم گیج می‌شوم. همیشه تصمیم سختی است: نوعی دلسوزی ناشناخته برای پیروزی کسی ک
حتی در مسابقات بوکس 20 درصد از شنواییش رو از دست داد.
بدلیل نداشتن توان مالی سال 81 تا 87 مربی نداشت.
او حالا نفر سوم مسابقات مستر المپیاییس که جی کاتلر قهرمان افسانه ای هادی رو اسطوره میخواند✌
@jalebe_news
Add a commentمشاهده مطلب در کانال

نقد رمان شوهر عزیز من : داستان زنی پشیمان از انقلابی بودن، دیندار و ایرانی بودن!

نقد کتاب شوهر عزیز من
نوشته‌ ی فریبا کلهرداستان زنی که پشیمان است از انقلابی بودن، از دیندار بودن و از ایرانی بودن!
خلاصه داستان:
فریبا کلهر نویسنده کتب نوجوان، در این رمان (که برای اولین بار در حیطه‌ی جوان قلم زده است) زنی را به تصویر می‌ کشد که همراه دو دوستش در جریانات انقلاب فعالیت می‌ کنند.
این زن‌ های مسئول، مردی دارند که زن قهرمان داستان عاشق او می‌ ش
اینو شنیدین هر انسانی یه داستانی برای زندگیش داره؟؟؟
من زیاد شنیدم!!!
ولی دوست دارم ازشون بپرسم... 
واقعا!!!
داستان داریم تا داستان
بعضی داستان ها ارزش شنیدن نداره 
بعضی ها هم اصلا ارزش گفتن هم نداره
ولی خوش بحال اونی که یه داستان جذاب برای خودش داره
از اون داستان ها که فیلم ها رو از اون می سازن
مثله خیلی از شهدای انقلاب اسلامی 
از این داستان ها هم آرزوست
موضوع:کتابی برای رهایی از استرس و به دست آوردن آرامش از دست رفته ،
از خوندنش لذت بردم و احساس میکنم اگه مطالبشو بشه چن بار مرور کرد تغییر دادن سبک زندگی دور از انتظار نیس  ؛خودتون رو از خوندن این کتاب محروم نکنید ! این که در کتاب از داستان های واقعی استفاده کرده به مخاطب این حس رو میده که وقتی یه سری  آدم معمولی مثل شما تو زندگی واقعی شون تونستن این چنیین تغییراتی به وجود بیارن پس چرا شما نتونید، این آدما نه قهرمان داستان های تخیلی بودن نه از ی
هرچه بهرام توکلی بسازد را می‌شود دید. این را با استقراء از اینجا بدون من
و آسمان زرد کم‌عمق می‌گویم که هر فریمشان گواهی می‌دهند بر اینکه با
کارگردانی خلّاق و دیوانه سروکار داریم. تختی هم دیدنی بود و بیشتر از این. نه به خاطر
هنر کارگردانی بهرام توکلی، که در حد خودش خوب است، که به خاطر خود تختی.
در این زمانه‌ی بی‌اسطورگی، که مشاهیر و بزرگان را دیگر حتی لایق این نمی‌بینیم که برایشان جوک
بسازیم، فیلم تختی مثل پتک بود که به سرم خورد. فیلم را که
دردفاع ازسپاه قهرمان آماده ایم/بهردین وانقلاب وشیعیان آماده ایم/پاسدارباولایت مردمیدان جهاد/برنبردجاودان بادشمنان آماده ایم/دشمن از روی خباثت طعنه داردبرسپاه/بهرنابودی شیطان هرمکان آماده ایم/پاسداربابصیرت خادم این ملت است/برصدورگام دوم درجهان آماده ایم/ماهمه سرباز رهبر دررکابش پرخروش/بهرفتح قدس هم ای دوستان آماده ایم/دوره آخرزمان وفصل هم عهدی رسید/برظهورت حضرت صاحب زمان آماده ایم/
فرق ما با بقیه اینکه ریشه ما تو خاکه نه تو آب .
هرگز یادمون نره همه ما یه روزی میمیریم و باید به جز مال و ثروت برای آیندگان ، الگو به ارث بزاریم و این الگو نشانه ریشه ای که در خاک پاک و قهرمان پرور کشورمون تنیده شده . مثل گذشتگان باشیم . هیچ کشوری به اندازه ایران قهرمان به خودش ندیده ، غربی ها میخوان ریشه مارو مثل مال خودشون سست  کنند و برای همین هر روز تلاش میکنن که ما به جای قهرمانان و پهلوانان کشورمون ، ابر قهرمانان خیالی اونارو بپرستیم . دنیا
دانلود سریال کره ای قهرمان محله Neighborhood Heroبا بازی Lee Soo hyuk و یوری عضو گروه گرلز جنریشن

نام فارسی : قهرمان محله – قهرمان محلینام انگلیسی : Neighborhood’s Hero – Local Heroمحصول: 2016 کره جنوبی از شبکه OCNژانر: اکشن | جنایی | رازآلود | کمدیتاریخ پخش: 03 بهمن 1394- 23Jan 2016قسمت ها: 16نمره 7.2 در MDLمدت زمان: 60 دقیقهوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Park Shi Hoo – Jo Sung ha – Lee Soo hyuk – Kwon Yuri – Jung Man sik – Yoon Tae young
تا قسمت آخر با زیرنویس فارسی اضافه شد.
ادامه مطلب
این رمان توسط جورج اورول زمانی نوشته شد که به تازگی جنگ جهانی دوم پایان یافته بود.  قهرمان این داستان وینستون اسمیت که نام کوچک آن از وینستون چرچیل، نخست وزیر انگلستان گرفته شده است و در مقابل آن زنی به نام جولیا قرار دارد که نام وی از جولیت قهرمان اثر معروف شکسپیر گرفته شده است.

در نیمه قرن بیستم و پس از یک جنگ هسته ای، دنیا بین سه ابرقدرت اوشینا (ایالات متحده) اوراسیا (شوروی) و ایستاسیا (چین) تقسیم می شود. کشور اوشینا که داستان در آن رخ می دهد
بدونید که این داستان در دو بخش منتشر میشه چون مطالب زیاد هست و خب هم حوصله ی کاربر سر میره هم حجم داستان زیاد میشه پس اگه قسمت اول منتشر شد منتظر قسمت دوم هم باشید.ما تو این داستان سعی کردیم همه جوانب رو در نظر بگیریم.البته این داستان از زبان اول شخصه که تو پبش داستان میشه به این پی برد...
پیش نوشت: اینا رو هرکدوم از جایی توی ذهنم مونده بودن و می‌خواستم بریزمشون بیرون طوری که بعدا بتونم دوباره برشون گردونم به CPU
----------------------------------------
هیچ‌کس تو زندگیش موفق نمیشه اگه کاری رو که شروع کرده به پایان نرسونه! مسئله‌ی اساسی تو زندگی تداوم و استمراره....
قهرمان روئین‌تن نیست! او انسان بودن خودش را قبول کرده و به این طریق به ورای انسانیت سفر می‌تواند کرد. او دردها را هنوز می‌تواند احساس بکند، اما دیگر غم‌هایش غنی شده‌اند و برایش معن
* طراح و عکاس: محمد صابر شیخ رضایی :: ۱۳۹۷/ 2019 :: Designer: Saber Sheykh Rezaei
«یخ در بهشت» دستپخت بانوانِ توانمند نویسنده‌ای است که به بهانه داستان، راوی دفاع مقدس و زنان آن شده‌اند.یخ در بهشت روایت مادرانی است که خودشان از قهرمانی دیگران قصه‌ها گفته‌اند و حال خودشان قهرمانانی شده‌اند که از آن‌ها قصه‌ها باید گفت. خواهران، مادران و دخترانی که سال‌ها پیش از جنگ با تربیت رزمندگان سهم سترگی در جبهه‌ها داشتند و در حین جنگ با جانفشانی و دلسوزی، و پشت خط جب
در معرفی بازی موبایل امروز، به‌سراغ یک بازی اکشن پلتفرمر رفته‌ایم که شاید داستانی درگیر کننده نداشته باشد، اما گیم‌پلی آن به‌گونه‌ای است که می‌تواند لحظات هیجان‌انگیز و سرگرم کننده‌ای را ارائه دهد. بازی اندروید و آیفون Apple Knight، ساخته استودیو Limitless، یک بازی اکشن پلتفرمر با طراحی‌های هشت بیتی است که سعی دارد یک تجربه ساید اسکرولر هیجان‌انگیز را در دسترس کاربران قرار دهد. از نظر داستانی، بازی آیفون و اندروید Apple Knight روایت‌گر داستان ک
گاهی پیش میاد حسرت یک لحظه رو میخوری، فقط یک لحظه لعنتی! لحظه ای که کافیه به حرف دلت گوش میکردی و میگفتی نمیتونم، نه، این شبیه من نیست، فقط همین. 
ولی گاهی میخواهی جای قهرمان باشی و فداکاری کنی. گاهی میخواهی مادرت بهت افتخار کنه که فقط پسر من تونست باباش رو راضی کنه.

میدونی قهرمان بازی و فداکاری کردن برای چی ارزشمنده؟ برای چی ارزشمند جلوه میکنه؟ چون فداکاری کردن «درد» داره! دردی که گاهی تموم عمر دنبالت میاد و تمومی نداره. دردی که مجبوری بهتر
قرار است وقتی دیگر بازگردیم به این روزها و بگوییم جان‌ها دادیم، اما بر نادانی غلبه کردیم. به زور بازوی نحیف خودمان از خودمان محافظت کردیم. قرار است به لالایی‌هایمان اضافه شود، به آهنگِ زمزمه‌هایمان، به رویاهایمان، هنرها، فیلم‌ها، و تاریخ‌نگاری‌هایمان هم‌ همینطور.‌ آرامش هم به شکل عجیب‌عادلانه‌ای در آینده‌ی‌ همه‌مان دست‌نیافتنی‌تر از قبل شده، چه برای روزمزد، و چه تاجران جهانمان. شاید ویروس در دنیای کنونی ما درون‌مایه‌ای کهنه
توپی که پنج بازیکنمان رها کردند همان وطنمان ایران بود که چهل سال است رهایش کرده‌ایم و داور همان دنیای خارج بود که چهل سال است به آن اعتراض داریم. چهل سال است فکر می‌کنیم دنیا با ما مشکل دارد و ما هیچ مشکلی نداریم. چهل سال است به ما یاد داده‌اند داوران حق ما را می‌خورند و به عمد دستمان را بالا نمی‌برند. چهل سال است چیزی از ارزش‌هایمان کم نمی‌شود. چهل سال است با دنیا قهریم، قهرمان نمی‌شویم اما قهرمان به طول می‌کشد. چهل سال است به بالا رفتن پ
گاهی که از شاگردام سؤال میپرسم با یه جمله زیبا خطابشون میکنم، مثلا میترا که
همیشه لبخند قشنگ داره و یا عاطفه ستاره کلاس و این قبیل جملات ... حالا چند وقت
پیش یکی از شاگردام صدا زدم وقتی بلند شد، بهش گفتم خواهر قهرمان کشتی(برادرش
قهرمان کشتی هستش) رنگش عوض شد و گفت: خانوم این سؤال تو کتاب نیست... کلاسمون
منفجر شد...

سریع خودم را به مسئول مربوطه رساندم و گفتم: این چه کاریه شما کردین؟ می‌ دونین کسی رو که بهش دستبند زدین، کیه؟ او فرمانده‌ سپاه غرب کشوره! یعنی شما تا به حال اسم بروجردی به گوشتون نخورده؟ آمدند فورا دست‌ های او را باز کرده و حسابی از او عذرخواهی کردند. اما بروجردی با همان آرامش و لبخندی که روی لبش بود، ضمن اینکه به آنان خسته نباشید گفت، از مسئول مربوطه نیز تشکر کرد که وظیفه ‌اش را به نحو احسن انجام می ‌دهد.

ادامه مطلب
تیم هنرجویان روستای حاجی آباد شهرستان اقلید در مسابقه شوتوکانjks استان یادمان قهرمان المپیک نویدمحمدی به میزبانی شیراز درتاریخ ۹۸/۵/۱۸باتعداد پنج نفر شرکت کردند که دستاورد این تیم دونفر اول وسه نفر سوم شدند که به شرح زیرمی باشد....
ادامه مطلب

نقد رمان انسان ها هیچ جا خانه نمی شود: داستان سردرگمی انسان غربی دردنیا.

نقد رمان انسان ها هیچ جا خانه نمی شود نوشته ی مت هیگشاید بتوان گفت اگر کتاب کشش و یا جذابیتی دارد بخاطراین است که:نویسنده از عنصر خیال استفاده کرده و قهرمان داستان را از کره دیگری به زمین آورده،با توانمندی های متفاوت و عجیب،چیزی که مردم نسبت به آن خیلی کنجکاوند.
داستان مردی که از کره دیگری می آید تا دخالتی در علم ریاضی انسان ها انجام بدهد.آن ها معتقدند که دانشمندی که
سوی جانبازان سلام وبرسپاه قهرمان/بندگی کرده خدارا درزمین وآسمان/هست الگوی بصیرت عشق عباس وحسین/خدمتی کرده فراوان برتمام شیعیان/جانفشانی هانموده هرسپاهی دلیر/هست جانباز ولایی اسوه صبر نهان/مسلمین رایارباشد هرکجای درزمین/شدسپاه بابصیرت خارچشم دشمنان/کربلاو عشق رهبر شدمرام بندگی/میرودراه امام و آن شهیدان درجهان/پاسدار باولایت اسوه عصر ظهور/میشودیاور برای حضرت صاحب زمان/
به اطلاع دوستان عزیز می رسانم قصد دارم به یاری خدا صفحه ای به نام قهرمان من در این وبلاگ ایجاد نمایم که کل مطالب آن در ارتباط با سردار شهید قاسم سلیمانی باشد. در همین راستا از همه دوستان دعوت می کنم کلیه مطالب شامل متن، عکس و فیلم مربوط به این شهید عزیز را در اختیار بنده قرار دهند. مراجعه حضوری، ایمیل یا هر نوع روش ارتباطی دیگر برای این منظور مناسب خواهد بود. در صورت تمایل مطالب مذکور با نام خود شخص منتشر خواهد شد. لطفا جبهه فرهنگ را جدی بگیریم

بدون شک می توان  بازی های GTA را به عنوان یکی از بازی های محبوب دنیا دانست .داستان بازی Grand Theft Auto IV در زمان کنونی و در Liberty City به وقوع می پیوندد. شهری که شبیه سازی شده از شهر نیویورک آمریکاست . قهرمان این نسخه Niko Bellic نام دارد .
ادامه مطلب
 بازی DRAGON QUEST XI: Echoes of an Elusive Age محصولی از کمپانی Square Enix است که در سبک نقش‌آفرینی ساخته شده و توسط کمپانی نینتندو در ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹ برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده است.این بازی داستان یک قهرمان جوان را روایت می‌کند که قصد شرکت در مراسم سالانه‌ی روستایش را دارد و به همراه دوستان کودکی‌اش به Sacred Stone سفر می‌کند. بعد از وقوع یک سری اتفاقاتِ پیش‌بینی نشده، همه متوجه می‌شوند که روح یک قهرمان قدیمی در او وجود دارد.حال قهرمان جوان برای پرده برد
این فیلم که ساخت کشور لهستان در سال 2017 می باشد در ژانر درام بوده و موفق به جایزه نخل طلایی کن بعنوان فیلم برتر سال 2017 شد کارگرداناین فیلم : Lukasz Palkowskiاست .
داستان این فیلم بر اساس رویداد های واقعی می باشد و درباره فردی معتاد است که از منجلاب و دنیای کثیف خود و بعد از اتفاقاتی تبدیل به قهرمان مسابقات مردان آهنین جهان در آمریکا می شود .در واقع این فیلم فعل خواستن و تغییر انسان را به تصویر میکشد نه تنها فرد مواد را ترک میکند بلکه با اراده آهنین خود ق
 بدون شک می توان  بازی های GTA را به عنوان یکی از بازی های محبوب دنیا دانست .داستان بازی Grand Theft Auto IV در زمان کنونی و در Liberty City به وقوع می پیوندد. شهری که شبیه سازی شده از شهر نیویورک آمریکاست . قهرمان این نسخه Niko Bellic نام دارد .
ادامه مطلب
کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز در شهر توکیو پایتخت ژاپن تشکیل جلسه داد. محل جلسه به این دلیل ژاپن بوده که فردا قاره آسیا بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان را در پیش خواهد داشت.
در جلسه امروز یکی از مصوبات مهمی که به ثبت رسید، خبر خوش برای قهرمان لیگ قهرمانان بود. بنا بر این تصمیم، هر تیمی که در لیگ قهرمانان به عنوان قهرمانی برسد، سهمیه قطعی حضور در مسابقات آسیایی فصل بعدی را خواهد داشت و حتی اگر در رقابت های داخلی لیگ کشور خود هم موفق
چند ماه قبل بود که کتاب مردی به نام اوه را تمام کردم. این کتاب نوشته فردریک بکمن است و در سوئد مورد استقبال فراوانی قرار گرفت. در نتیجه فرناز تیمورازف که خود ساکن سوئد است آن را مستقیماً از زبان سوئدی به فارسی ترجمه کرده است. قهرمان داستان مردی است به نام اوه که پس از مرگ همسرش تصمیم به خودکشی می‌گیرد. در این میان شخصی پیدا می‌شود که به اوه کمک می‌کند که از آن شیوه زندگی و خلق و خوی عجیبش کمی خارج شود. دست بر قضا این شخص یک زن ایرانی است به نام پ
پر قدیسه عالم بین  شعله های آتشگر گرفت از آن زبانه فامطه تمام آهشبیت اول که بسوزد همه واژه ها بسوزندقافیه آب شد از غم،غزلم فدای مادررنگ پر چرا پریده،رنگ در چرا چنین استشاعری محو علی شد،مات قهرمان خیبرقهرمان کشیده می شد،روی خاک کوچه ی تنگفاطمه به گریه پرسید فضه کو حضرت حیدربین کوچه ها دوید و خبر از علی نبود وزیر گنبد کبود و مادری در پی شوهرمادر نبی تو بودی،مادر علی تو هستیدر پی ولی که رفتی بر زمین ریخت گل و پربیت حق بیت علی بود،بین این بیت پر
همیشه فکر میکردم وقتی بزرگ شدم مشکلات همه رو حل میکنم ومیشم قهرمان زندگی بقیه وهمه به من افتخار میکنن وبرای خودم برو بیایی داشتم توی ذهنم .حالا که بزرگ شدم و۲۷ساله شدم با کوله باری از مشکلات رو به رو شدم از ریز ودرشت بعضیارو حل میکنم وبعضیا رو فراموش. شدم دقیقا همون کسی ک دوران بچگی در ذهنم پرورانده بودم تک تک مشکلات دیگران روگوش میکنم وقابل حل ها رو حل وبقیه رو یه جوری براشون جا میندازم سخته اینجور زندگی کردن نه تنها قهرمان نشدم بلکه واقعاب
این دومین داستان من است که به زودی منتشر می کنم.نام این داستان جنگ جهانی سوم است که بین چین و آمریکا اتفاق می افتد.در حقیقت من طبق پیش بینی هایی که از این جنگ شده سعی کردم داستان مهیج یک ژنرال چینی را به تصویر بکشم.حالا بریم یه پیش داستان از این داستان رو داشته باشیم:
چشمم به کاغذی خورد که در جیب یکی از سرباز های سوخته بود.روش نوشته بود اگه من مردم به همسر و دخترم بگین که خیلی دوستشان داشتم...
اسمش را خواندم:تاکاشی ایزاما...
با خودم گفتم اگر همسر و
آکوامن ، فیلمی اکشن و فانتزی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی جیمز وان می‎باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، هنگامی که آرتور کوری می‎فهمد که او وارث امپراطوری زیر آب آتلانتیس است ، او باید حرکت بزرگی را انجام دهد تا مردمش را هدایت کند و به قهرمان کل دنیا تبدیل شود و…
ادامه مطلب
BluRay,Jock the Hero Dog 2011,x265 HEVC,انیمیشن,دانلود Jock the Hero Dog 2011 720p,دانلود انیمیشن Jock the Hero Dog 2011,دانلود انیمیشن جوک سگ قهرمان Jock the Hero Dog 2011,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود کارتون جدید,دانلود مستقیم انیمیشن Jock the Hero Dog 2011 1080p,زبان اصلی,کمدی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
سلام.پارت سه
سومکت ، لیدی باگ رو هل میده و هر دو روی زمین می افتند. -پس تیر هایی که به سمتمون می اومدن کجا رفتن ؟-یعنی محو شدن ؟ولپینا از پشت دیوار به دو ابر قهرمان حیرون نگاه میکنه .پوسخندی میزنه و دوباره در فلوتش فوت میکنهلیدی باگ و کت دوباره متعجب تر از قبل به هم نگاه کردند :پرنسس فرایگت (در دوبله فارسی با نام شاهدخت معطر ) بعد همزمان ادامه میدن ولی تو توی مدرسه...هر دو صحبتشون رو نصفه میزارن و بعد به سمتش می دوندلیدی باگ یویوش رو به سمت پرنسس ف
HDTV,Journey of the Brave 2016,The Land Before Time XIV: Journey of the Brave 2016,دانلود انیمیشن The Land Before Time XIV 2016,دانلود انیمیشن The Land Before Time XIV با کیفیت 1080p,دانلود انیمیشن The Land Before Time XIV: Journey of the Brave 2016,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن The Land Before Time XIV 2016,سرزمین کهن 14: سفر قهرمان,
ادامه مطلب
از نظر من هرکسی تو زندگیش یه قهرمان داره. بعضیا پیداش میکنن، بعضیا فرصت شناختشو از دست میدن و بعضیای دیگه هم وجودشو انکار میکنن. من جزو دسته اولم. کسی که قهرمان زندگیشو پیدا کرده و احساس خوشحالی میکنه. با اینکه خیلی اوقات ناراحت،خشمگین یا بی منطق میشم اما باز یه چیزی ته قلبم خوشحال نگهم میداره. چون میدونم هرچی بشه اون پشتمه. دستمو میگیره.تنهام نمیزاره و باهام حرف میزنه. وقتیاییکه تاریک ترین و بزگترین اسرار زندگیم داشتن روحمو میخوردن تنها کس
برای چندمین بار تله فیلم "تنهایی" رو دیدم. این فیلم آرامش عجیبی داره، هر بار ازش بیشتر یاد میگیرم، از مرگ، از زندگی، از ترس، از آرامش. انقدر توصیف زیبایی از مرگ ارائه میده که بیننده هر وقت اسم مرگ رو بشنوه، آروم میشه بجای ترسیدن. شاید دلیل این آرامش، نحوه مواجهه متفاوت شخصیت های داستان با مقوله مرگ باشه.

- مردن هر آدمی انگار اولین مرگیه که روی زمین اتفاق میوفته، اینو یادتون باشه.

- مرگ حقه، نترسید،  تا حالا کسی نبوده که نمرده باشه.
-مردن خود آد
خلاصه داستان رو خیلی کوتاه میگم به خاطر اینکه درحال نوشته شدن هست موضوع زندگی روزمره اعضا هست که با تلخی شیرینی و هیجان همراه هست . امید وارم که خوشتون بیاد . داستان در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه گذاشته میشود. اوه راستی شخصیت اول داستان چانیول هست به همرت اعضای گروه.
خلاصه داستان رو خیلی کوتاه میگم به خاطر اینکه درحال نوشته شدن هست موضوع زندگی روزمره اعضا هست که با تلخی شیرینی و هیجان همراه هست . امید وارم که خوشتون بیاد . داستان در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه گذاشته میشود. اوه راستی شخصیت اول داستان چانیول هست به همرت اعضای گروه.
سلام به تمامی خوانندگان.
اخیرا بهم پیام داده شده که اگه میشه شخصیت های داستانتو بیشتر معرفی کن. میخواستم در جواب اون پیام بگم که بعد از تمام شدن کتاب اول(که الان فصل یازدهمه  و بیست فصل داره)،میرم سراغ یه داستان دیگه که به همین داستان مربوطه و به معرفی شخصیت های داستان میپردازه.
مرسی که این مطلب رو خوندین
نبرد خیر و شر از قدیمی‌ترین دغدغه‌های انسانی است که به درون‌مایه‌ی داستان‌های زیادی در تاریخ ادبیات و سینما تبدیل شده است. در این نبردها قهرمان‌ها  در برابر ضدقهرمان‌ها که قدرت را در دست دارند، قد علم می‌کنند و برای نجات دنیا تلاش می‌کنند. علاوه بر داستان‌هایی با سبک و روایت واقعی، بسیار از داستان‌های دنیای فانتزی و تخیلی نیز در این ژانر آفریده شده‌اند. نویسندگان برجسته‌ای  آثار خارق‌العاده‌ای با درون مایه‌ی نبرد خیر و شر با تم
برای چندمین بار تله فیلم "تنهایی" رو دیدم. این فیلم آرامش عجیبی داره، هر بار ازش بیشتر یاد میگیرم، از مرگ، از زندگی، از ترس، از آرامش. انقدر توصیف زیبایی از مرگ ارائه میده که بیننده هر وقت اسم مرگ رو بشنوه، آروم میشه بجای ترسیدن. شاید دلیل این آرامش، نحوه مواجهه متفاوت شخصیت های داستان با مقوله مرگ باشه.

- مردن هر آدمی انگار اولین مرگیه که روی زمین اتفاق میوفته، اینو یادتون باشه.

- مرگ حقه، نترسید،  تا حالا کسی نبوده که نمرده باشه.
-مردن خود آد
داستان ذره ناشناخته، داستانی کوتاه و علمی تخیلی تألیف شده در کانون نشر علم رازا است. 
مقدمه داستان:
جملاتی رو که دارم میخونم باورم نمیشه دست نوشته های فردی است که تحقیقاتش سفر به مریخ را ممکن کرد ... 
لینک دانلود PDF داستان در ادامه ....
دانلودعنوان: داستان علمی تخیلی ذره ناشناخته حجم: 212 کیلوبایت
در جشنواره امسال به هر جا که نگاه میکردی عکس تو بود اما اسم و رسمی از تو نبود! جشنواره و به عبارت درست تر زجرواره ای داشتیم پر از قهرمانهای کاغذی و پوشالی که یا منگ و معتاد بودند و یا لات و لمپن! یا دزد ناموس بودند یا قاتل ناموس!
 تو قهرمان ما بودی و هستی، یک قهرمان واقعی و همیشگی. اما چه حیف که جماعت اهل هنر ما در قهرمان شناسی به شدت بی هنراند و شاید هم پر غرض و مرض!
 و چه حیف تر این که مردم ما قهرمان سازند و هنرمندان ما قهرمان سوز و به قول سید شهید
با توجه به مسائل و ظرفیت‌هایی که در ایدۂ شما موجود است، حال باید برای نحوۂ روایت داستان خود به استراتژی‌ای کلی برسید. این استراتژی کلی داستانی که در یک خط بیان می‌شود قاعدۂ طراحی داستان شما است. این قاعده به شما کمک می‌کند فرضیه۱ٔ خود را در ساختاری بسیار قوی بگسترانید.
نکتهٔ کلیدی: قاعدۂ طراحی همان چیزی است که داستان را یکپارچه می‌سازد. این قاعده منطق درونی داستان و چیزی است که بخش‌های داستان را به طرز سازمان‌یافته‌ای در کنار هم حفظ می
روزی گاندی در حین سوار شدن به قطار یک لنگه کفشش درآمد و روی خط آهن افتاد. او به خاطر حرکت قطار نتوانست پیاده شده و آن را بردارد. در همان لحظه گاندی با خونسردی لنگه دیگر کفشش را از پای درآورد و آن را در مقابل دیدگان حیرت‌زده اطرافیان طوری به عقب پرتاب کرد که نزدیک لنگه کفش قبلی افتاد.

یکی از همسفرانش علت امر را پرسید.گاندی خندید و در جواب گفت: مرد بینوائی که لنگه کفش قبلی را پیدا کند، حالا می‌تواند لنگه دیگر آن را نیز برداشته و از آن استفاده نم
پزشکی خاطره‌ای نوشته بود. گفته بود دختری را برای ضربه چشمی که به او خورده بود، آورده بودند. بابت؟ راننده‌ای که مسافرکشی می‌کرد، قصد داشته او را ربوده و به او تعرض و تجاوز کند. دختر هم مقاومت می‌کند.
پزشک تعریف می‌کند که بله، انتظار ملاقات با زنی ترسیده و داغون را داشتم. اما دیدم دختری شجاع و با اعتماد به نفس، جلوی من نشسته و راحت داشت همه چیز را تعریف می‌کرد. این که چطور از این مخمصه فرار کرده و تا ابد، قهرمان خود است.
این جمله‌اش واقعاً تکا
نبرد خیر و شر از قدیمی‌ترین دغدغه‌های انسانی است که به درون‌مایه‌ی داستان‌های زیادی در تاریخ ادبیات و سینما تبدیل شده است. در این نبردها قهرمان‌ها  در برابر ضدقهرمان‌ها که قدرت را در دست دارند، قد علم می‌کنند و برای نجات دنیا تلاش می‌کنند. علاوه بر داستان‌هایی با سبک و روایت واقعی، بسیار از داستان‌های دنیای فانتزی و تخیلی نیز در این ژانر آفریده شده‌اند. نویسندگان برجسته‌ای  آثار خارق‌العاده‌ای با درون مایه‌ی نبرد خیر و شر با تم
اگه قرار باشه این داستان یه روزی روایت بشه، باید به پیرنگ، شخصیت‌ها، مخاطب حتی نوع روایت متعهد بود. این داستان حتی اگه از نظر من زرد و مهوع باشه، باز هم حق ندارم طوری روایتش کنم که خودم توش قربانی یا قهرمان باشم و شخصیت‌های دیگه متضادش؛ اما بذار این رو بگم؛ هرچی بود، یه تجربه‌ی دیگه بود توی مسیرِ پای خودم ایستادن.
پی‌نوشت: تصویر، اثری از کلایو هد.
ما اینجا مجموعه داستان های توپخانه رو منتشر می کنیم و این اولین داستان من هست که داستان هارو به صورت پاورپوینت در اختیارتون میزارم.این داستان که اسمش هست انتقام رو تا چند روز آینده براتون میزارم...
اما بریم یه پیش داستان ازش داشته باشیم:
شما نخواهید مرد...
از روی تخت بلند می شوید.فضا مرموزه...تا جایی که چشم کار می کند هی چنشانه ای از حیات دیده نمی شود.فقط سرباز مرده...
شما حتی نمی دانید کجا هستید.اما سعی می کنید با بی سیم با مرکز ارتباط برقرار کنید
بازم هفت سالم بود ! نه دقیقا ولی نزدیک به هفت سالگیم، آره بچه بودم ! یادم نیست من از سید (پسرخالم که اون موقع تقریبا بیست و پنج، سی سالش بود) درخواست کردم تا برام داستان بگه یا سید خودش برام داستان گفت، ولی هرچی بود واقعا حوصلم سر رفته بود و به این داستان نیاز داشتم !
ادامه مطلب
Big Hero 6 S02 1080p BluRay,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن سریالی ۶ ابرقهرمان فصل دوم,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Big Hero 6 The Series 2019,دانلود زیرنویس فارسی Big Hero 6 The Series 2019,فصل دوم 6 ابر قهرمان با زیرنویس فارسی,فصل دوم انیمیشن 6 ابرقهرمان,فصل دوم سریال Big Hero 6 The Series 2019,فصل دوم کارتون 6 ابر قهرمان,کارتون 6 ابرقهرمان,کارتون سریالی ۶ ابرقهرمان ۲۰۱۹,
ادامه مطلب
این انیمه از روی یه کتاب به همین اسم ساخته شده!
سخن ناشر روی جلد پشتی کتاب:
«در این پازل جادوئى هیچ چیز و هیچ کس آنچه به نظر مى‌آید نیست. سرنوشت‌ها به هم گره خورده و هویت انسان‌ها با هم عوض مى‌شوند. جادوگر طلسمى به دنبال هاول فرستاده است. آیا سرنخ شکستن این طلسم درون ابیات یک شعر است؟ قرارداد اسرارآمیز بین هاول و شیطانک آتش، کلسیفر چیست؟ در این داستان جذاب در هر صفحه با شگفتى تازه‌اى روبرو خواهید شد! وقتى سرانجام آخرین نبرد بین جادوگر و هاول
جند وقت پیش تو وب قهرمان سوالی گذاشتن به این شکل که:
اگه جایی دعوت شمو غذایی که دوست ندارم بپزن چیکار میکنم؟
خب یبار دعوت شدیم و غذا اونی بود که نباید می بود:( از قضا میزبان با اینکه دید کم کشیدم با کلی زور و اصرار که ناراحت میشم و این حرفا، کلی اضافه کرد رو غذا.. حالا من که حالا وات تو دو وات نات تو دو...
ادامه مطلب
shirazart.blog.ir 
**" داستان کوتاه " که شاخه ای از ادبیات داستانی منثور است ، به طور تقریب دارای سابقه ای یکصد و پنجاه ساله در جهان است .داستان کوتاه معمولا از هزار و پانصد تا پانزده هزار کلمه را شامل می شود ." ارنست همینگوی " و " جیمز جویس" با آثار خود معیارهای تازه ای را برای داستان کوتاه خلق کرده اند .
** از میان داستانهای کوتاه فارسی ، نمونه های زیر شایان ذکرند: یکی بود یکی نبود ، اثر : جمال زاده _ زن زیادی ، سه تار و پنج داستان ، اثر : جلال آل احمد_ شهری چون
هندرسون که حالا کاپیتان تیم قهرمان چمپیونزلیگ است با اشاره به این عکس و بازگویی بعضی خاطرات دوران نوجوانی‌اش به خبرنگاران گفت:" بچه که بودم رویایم فتح جامهای قهرمانی بود. امروز صبح دوستم یک عکس برایم فرستاد. این عکس که وقتی حدودا 10ساله بودم گرفته شده من را در حال بوسیدن یک جام نشان می‌دهد. وقتی این عکس را دیدم انگیزه‌ام برای بازی فینال دو چندان شد. داشتم یک جام خیلی بزرگ طلایی‌رنگ را می‌بوسیدم. بله، نمی‌دانید آن عکس چقدر به ما انگیزه داد".
ه گزارش گروه ورزشی خبرگزاری نیوزمای؛ تیم فوتبال پرسپولیس در حالی قهرمان جام حذفی شد که در دیدار فینال اتفاقات زیادی رخ داد. در جریان دیدار فینال جام حذفی، بنری در ورزشگاه در دستان چند جوان با مضمون فارسی و انگلیسی که برانکو بمان.
برانکو بعد از بازی در جمعی خودمانی گفته بود این صحنه را در بازی دیدم و واقعا این بنر من را احساساتی کرد. به هر حال می‌توان از این موضوع نتیجه گرفت پروفسور هم به بسیاری از موارد در فوتبال ما عادت کرده و آنها را دوست د
Wings Sky Force Heroes,آتش نشان,دانلود Wings Sky Force Heroes 720p,دانلود انیمیشن Wings Sky Force Heroes 2014,دانلود انیمیشن جدید,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود زیرنویس کارتون Wings Sky Force Heroes,دانلود کارتون Wings Sky Force Heroes,دانلود مستقیم انیمیشن Wings Sky Force Heroes 2014,زیرنویس فارسی انیمیشن Wings Sky Force Heroes 2014,قهرمان نیروی هوایی,مغرور,
ادامه مطلب
بگذار برایت از ام جی بگویم .
شخصیت کتابفروشی که نقش اول داستان را دارد .
آملیایی که اورا همراهی خواهد کرد.
هیچ کدام مکمل آن دیگری نیست .
هرکدام منحصر به فردن و شاید این نقطه مقابل زوج هایی بوده است که تا به حال خوانده ام و یا دیده ام .
ام جی برای تو در ابتدای هر فصل از کتاب هایی که خوانده است در چندین پارگراف و یا چند خط میگوید! و انتخاب هوشمندانه ی نویسنده از زاویه ی دید قهرمان داستان و ارتباط موضوعی با آن فصل .
بگذار که از پابان غم انگیز کتاب برا
بگذار برایت از ای جی بگویم .
شخصیت کتابفروشی که نقش اول داستان را دارد .
آملیایی که اورا همراهی خواهد کرد.
هیچ کدام مکمل آن دیگری نیست .
هرکدام منحصر به فردن و شاید این نقطه مقابل زوج هایی بوده است که تا به حال خوانده ام و یا دیده ام .
ای جی برای تو در ابتدای هر فصل از کتاب هایی که خوانده است در چندین پارگراف و یا چند خط میگوید! و انتخاب هوشمندانه ی نویسنده از زاویه ی دید قهرمان داستان و ارتباط موضوعی با آن فصل .
بگذار که از پابان غم انگیز کتاب برا
امروز خاله ام فوت شد. غم انگیزترین حال را نه دخترهایش که جیغ می زدند و غش می کردند داشتند، نه مامان که مهمانی اش بعد دو هفته شوق و ذوق و تدارک دیدن تبدیل به عزای خواهرش شده بود. غم انگیزترین حال را بابا بزرگ داشت که آرام و ساکت نشسته بود و حتی اشک هم نمی ریخت. این حکایت را شنیدید؟ که روزی از حکیمی پرسیدند شادترین داستان دنیا چیست گفت پدربزرگ مرد، پدر مرد، پسر مرد و وقتی پرسیدند غم انگیزترین داستان دنیا چیست جواب داد: پسر مرد، پدر مرد، پدربزرگ مر
بچه که بودم مامانم اجازه نمی‌داد هر فیلمی ببینم. از جمله فیلم‌هایی که هیچ وقت نشد ببینم سه‌گانهٔ «ارباب حلقه‌ها» بود. بعدم دیگه اون فیلم از دور خارج شد و منم ندیدمش تا همین یکی دو هفته پیش که به سرم زد بعد این همه سال دانلود کنم ببینم چیه.من همین طوریشم با هالیوود مشکلات اساسی دارم. به نظرم عمدهٔ تولیدات هالیوود نمی‌گم درکی از حقیقت (اون که به کلی پیش‌کش!) حتی درکی از واقعیت هم ندارن. یه کارخونهٔ تولید اوهام ابلهانه است. وهم «کامل بودن دنیا
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه اکثرا شخصیت های کارتونی و یا تیم فوتبال هستند .
تم مرد عنکبوتی تشکیل شده از رنگ قرمز مخصوص پسربچه های معمولا زیر 10 سال میباشد .
باتوجه به رنگبندی این تم بهتر است در بادکنک آرایی از رنگ قرمز استفاده کند .
مرد عنکبوتی شخصیت مورد علاقه پسران است .
پس اگر فرزند  شماهم مرد عنکبوتی را دوست دارد گزینه ی خوبی است تا برای تولدش اورا خوشحال کنید .
بن تن یک پسربچه ی بازیگوش ولی قهرمان است
که با ساعت جادویی اش به موجودات مختلفی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها