نتایج جستجو برای عبارت :

لطفا کتاب نخوانید 3

نماشگاه های کتاب همیشه برای من یه فرصت بوده تا از کتاب های خوب بهره بگیرم، اما گاهی اوقات همین نمایشگاه ها با کتاب های بنجلی گه برای فروش می‌آورند فقط میخواهند که جیب مردم را خالی و جنس خود ر ابه فروش برسانند. لطفا دنبال کتاب هایی که موفقیت سه سوت را نشانه رفتند نباشید چون فقط باعث میشه که ذهن ما تنبل بار بیاد و اصلا دیگه چیزی بنام تلاش برایش معنایی پیدا نمیکند. 
لطفا در کتاب هم بدنبال بهترین ها باشید. 
اگه کتاب خوبی می‌شناسید که ارزش خوانده
مدت زیادی است که اعلام شده کسانی که کتابهایشان را برای بررسی به من داده بودند ، آنها را از آقای رمضانی تحویل بگیرند ولی هنوز این افراد کتاب، کتاب کار ، یا دفترشان را از آقای رمضانی نگرفته اند!!
فردا سه شنبه مدرسه باز است و آقای رمضانی مدرسه تشریف دارند.
لطفا به این دوستان خبر بدهید:
آقایان :
رضایی (11- کتاب کار)  -  زنجانی نژاد (10ح کتاب)  -  رهبر (10ح کتاب، کتاب کار، دفتر)  -  میرشجاعی (کتاب کار، دفتر)
و یک کتاب بی نام  و تقریبا خالی! که نفهمیدم اصلا چر
سلام به همه دوستان وبلاگی عزیزم لطفا بیاید و نظر بدین و بگید چیکار کنم ؟اونای که داستان علاقه منو به سید خوندند لطفا نظر بدید.من الان سید رو توی برنامه اینستا پیداش کردم وفالو کردم و ایشون هم فالو کرد ولی پیام نداد به نظر شما من پیام بدم مشکلی داره ؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید خیلی مهمه ؟
#لطفا -قضاوت- نکنید
پی نوشت : این وبلاگ به زودی حذف میشود اگه قرار به فراموشی فرد مذکور باشه  
 دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf

دانلود فایل

Search Results Web results دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf - مدرسه کلوبwww.madresehclub.com › Topics › د... Translate this page Dec 22, 2019 - دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید. دانلود رایگان کتاب شرح جامع قانون مدنی دکتر بیات :: pdf
ب
سلام!!
این یه کتاب فوق العاده خفنه! عالیه!
شاید خیلی از شما بشناسید چه کتابیه ولی شایدم یکی حوصلش سر رفته و دنبال یه کتابه تا بخونه و لذت ببره:
پرسی جکسون
عااممم... این یه کتاب شبیه هری پاتره... یکی که فکر می کنه عادیه، مشکلاتی داره و ... یهو می بینه زندگیش از این رو به اون رو میشه!
ولی هری جادوگر بود، این یه نیمه خداست!
نیمه خدا کیه؟
منظور اساطیر یونان هستن که به خدا معروف هستن. اینا هر دفعه میرن پیش فانی ها(انسان ها) و عاشقشون میشن و حاصل عشق اونا ی
لطفا به این کلن بیایید تا از دیگران والاتر باشیم...
لطفا در این کلن موندگار باشید تا این کلن از کلن دیگران والاتر باشد...
لطفا افراد اینوات بدید برای کلن تا کلن از کلن دیگران والاتر باشد...
لطفا این کلن رو ترک نکنید تا از دیگران والاتر باشیم...
با تشکر
⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس
اگر کاری رو قبول می‌کنین به خودتون و انتخابتون احترام بذارین، به اون کار دل بدین، مسئولیت‌پذیر باشین و با شرایطش کنار بیاین؛
و اگر نمیتونین به کاری دل بدین و مسئولیتشو بپذیرین و با شرایطش کنار بیاین، قبولش نکنین!
لطفا لطفا لطفا!

+من از حجم طلبکاری مردم از انجام مشاغل و وظایفشون واقعاً بهت‌زده‌ام! :/
+مقابله با ظلم حرف دیگری است.لطفا با این قاطیش نکنین.
توجه: کتاب از سایت  مکتب تی وی می باشد لطفا جهت دیدن فیلمهای آموزشی به این سایت مراجعه فرمایید: maktabtv.com
گردآورنده: خانم مهندس سپیده سرمدی
طراحان: خانم مهندس فاطمه چهکندی نژاد و آقای مهندس فرزاد تاراپور والا
فایل پی دی اف کتاب:دریافت
توجه: کتاب از سایت  مکتب تی وی می باشد لطفا جهت دیدن فیلمهای آموزشی به این سایت مراجعه فرمایید: maktabtv.com
گردآورنده: خانم مهندس سپیده سرمدی
فایل پی دی اف کتاب:دریافت
دانلود کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی

دانلود فایل

آموزش فارسی پوکر pdf :: یوسافتdownloadusofts.blog.ir › tag › آموزش فارسی پوکر pdfدانلود رایگان کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی. دانلود کتاب آموزش پوکر به ... شامل دو کتاب حرفه ای اموزش پوکر که به زبان فارسی ترجمه شده اند. تعداد صفحات:205 ...
دانلود رایگان کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی :: یوسافتdownloadusofts.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آموزش-پوکر-به-زبان-...دانلود کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی فرمت
دانلود رایگان کتاب آموزش پوکر

دانلود فایل

آموزش فارسی پوکر pdf :: یوسافتdownloadusofts.blog.ir › tag › آموزش فارسی پوکر pdfدانلود رایگان کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی. دانلود کتاب آموزش پوکر به ... شامل دو کتاب حرفه ای اموزش پوکر که به زبان فارسی ترجمه شده اند. تعداد صفحات:205 ...
دانلود رایگان کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی :: یوسافتdownloadusofts.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آموزش-پوکر-به-زبان-...دانلود کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی فرمت پی دی اف ز
دانلود رایگان کتاب آموزش پوکر

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی :: یوسافتdownloadusofts.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آموزش-پوکر-به-زبان-...دانلود کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی فرمت پی دی اف
دانلود رایگان کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی :: یوسافتdownloadusofts.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آموزش-پوکر-به-زبان-...دانلود کتاب آموزش پوکر به زبان ف
با شنیدن این دختر و پسر یاد یه جمله ای افتادم که خیلی وقت پیش 

شنیده بودم °°°بهترین،بیرونیه و مناسب،درونی °°°

°°°کسی دنبال بهترین میره که نمیدونه مناسب چیه°°°

لطفا نظر بدین درباره دوستامون

توهین پاک میشه لطفا ازش استفاده نکنین لطفا لطفا و لطفا
لینک دانلود از آپارات
http://aparat.com/v/girfw
لینک دانلود از بیان
عنوان: تتلو ایدزحجم: 22.5 مگابایت 

ما همیشه عادت کرده ایم چانه بزنیم
قطعا تخفیف گرفتن در هنگام خرید خوب است و شیرینی خرید است ولی وقتی از یک دستفروش خرید می کنیم لطفا خیلی خسیس نباشیم.
فردی که در حال فروش البسه و یا هر چیز دیگری در کنار خیابان است واقعا محتاج است. لطفا از ایشان تخفیف نگیرید
همان کمکی که همه ما در حد توان به افراد مختلف می کنیم را می توانیم به این دستفروش ها کنیم.

لطفا در خرید از دستفروش ها خسیس نباشیم

میخوام برای یادگیری بهتر پایان هر پروژه ای که کار میکنیم یک تمرینی هم درنظر داشته باشم.لطفا کمک کنین و در قسمت نظرات همین پست بهم بگین که بعد از اینکه تمرین رو بهتون گفتم چطوری تمرینا رو ازتون تحویل بگیرم تا نقاط ضعف و قوتتون رو بهتون بگم؟!
لطفا نظراتتون رو بهم بگین.خیلی ممنون.
✍️ بدون شک تمامی کتاب‌ها در چاپ اول، دارای اشکالات تایپی، صفحه‌آرایی و فنی هستند. حتی در کتاب‌های درسی با وجود نظارت‌های مختلف، چنین اشکالاتی مشاهده می‌شود.
ویژگی‌ منحصربه‌فرد کتابِ کنکور کامپیوتر پاسخگو بودن مولف است.حتی تضمین می‌شود اگر منابع کنکورفنی99 تغییر کند، فایل PDF تغییرات، به رایگان در اختیار خریداران محترم کتاب قرار خواهد گرفت.متاسفانه سال گذشته، کتاب تخصصی 2 انتشارات، تست‌های یکی-دو درس از جمله تجارت الکترونیک را نداش
سال نو رو به شما دوستان تبریک میگم .
چنتا نکته رو باید خدمت شما عرض کنم .

1) سعی میکنم  پاسخ تمرین های هر دو تا کتاب و  مطالب تدریس  نشده و باقی مانده   به وسیله همین وبلاگ در اختیارتون قرار بگیره.

2) اگر احساس کردید نیاز به طرح سوال یا بیان مطلبی هست لطفا از طریق قسمت تماس با من     در بالای صفحه  پیام خودتون رو بفرستید.

این صفحه چیدمان مطالبش با کتاب  درسی فرق داره لطفا مطالب رو از رویه این صفحه یاد بگیرید.

دقیقا الان تو تب و تاب و اوج استوری های نمایشگاه کتاب هستیم.نمایشگاهی که یک دورهمی بامزه کتاب ها هست.کتاب هایی کهبعضی هایشان به چاپ چندم رسیدند و بعضی هایشان تازه استارت را زده اند.
امسال اولین سالی هست که برای رفتن به این فستیوال بزرگ دو دل هستم.هرسال با بچه ها برنامه نمایشگاه میگذاشتیم.
من شاید نمایشگاه نروم چون:
- هنوز چندتایی کتاب نخوانده دارم
- تخفیف های نمایشگاه واقعا قابل توجه نیست.
- تقریبا هر دوماه چندتایی کتاب از انقلاب و شهرکتاب ها
بسمه تعالی
ضمن سلام به دانشجویان محترم شیمی 
لطفا فایل کتاب مرجع (انگلیسی و فارسی) را از لینکهای زیر دانلود بفرمایید.
کتاب نسخه اصل
کتاب ترجمه فارسی
دقت کنید که نحوه شماره گذاره تمرینها در فصل اول متفاوت است و از فصل دوم خود تمرینها نیز در دو کتاب متفاوت هستند.
موفق باشید - حیدری
اکثر مردم به چَرا می اندیشند اندک مردمند که چِرا می اندیشند!
این یک جمله از کتاب لطفا گوسفند نباشید  در واقع این کتاب میخواهد بگوید که فقط به فکر خوردن و خوابیدن   نباشیم و به چرایی و چگونگی امور توجه کنیم این کتاب درمورد هدف داشتن ،خودآگاهی ،خودشناسی،عشق و هر چیزی دیگری که از لحاظ روان شناسی مربوط به انسان است سخن میگوید .بیشتر متن کتاب حکایت ها و سخنان افراد بزرگ است‌.
فرشته خادمی
در مقدمهٔ این کتاب آمده است: «کتاب حاضر صرفاً نقل‌قولی است از زرتشت تا پیامبر، از سقراط تا آندره ژید، از شریعتی تا آنتونی رابینز به همت انتشارات ثامن به سرپرستی محمود نامنی و سعی شده تا دربارهٔ تمامیت زندگی، از تولد تا مرگ سخنی گفته شود». این کتاب در حوزهٔ روانشناسی عمومی قرار می‌گیرد و نویسنده با روایت داستان‌، حکایت‌ و نقل قول‌هایی به همراه تحلیل آنها، تلاش کرده تا راه خودشناسی را که مسیر راحتی هم نیست، برای کسانی که قصد طی کردن آن را د
امروز بعد از کلی اتلاف وقت بی بیهوده کمی وجدانم درد گرفت و درس خواندم. از آخر های ساعت ۵ تا آخر های ۱۰!! اگر آن پنج دقیقه و ده دقیقه های وسط را هم فاکتور بگیریم تقریبا ۵ ساعتی شد. میانگین مطالعه ام ۴-۵ ساعت و در مواردی ۶ ساعت است.به خودم می‌گویم لطفا همین چند ماه را کمی از راحتی‌ات بگذر. از خواب های اضافی دور شو و دست از سر "زان تشنگان" و "بیوتن" و "به خودآ" و باقی کتاب هایت بردار. همین چند ماه را کمی فیلم نبین و با کتاب های آزمونت رفیق شو! یاد بگیر که
دو بار کنکور سراسری رو تجربه کردم... 
یک بار ارشد...
یک بار هم شب دفاع از پایان نامه ام که دست کم از شب کنکور نداشت. 
امشب مسجد ابوالفضل مخصوص کنکوری هاست. فقط دیدن داره و صفا داره اونجا. امشب صفاش چند برابره... کاش میشد برم برا همشون دعا کنم. :)
+ بیایید امشب و فردا شب برای کنکوری ها دعا کنیم. لطفا... لطفا.. لطفا... :)
+ همه کنکوری ها موفق میشن . من مطمئنم. :)

برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.دریافت فایل

تئوری اقتصاد خرد (جلد اول)، اقتصاد، مس کالل
تئوری اقتصاد خرد (جلد اول)، اقتصاد، مس کالل - دی وینستون - گرین، نور علم، قیمت: 870000.

تئوری اقتصاد خرد (جلد اول)
تئوری اقتصاد خرد مس کالل، کایکل دی. وینستون و جری آر ... اندرو مس کالل/مایکل دی. ... شابک : ۹۷۸۶۰۰۱۶۹۱۷۴۴. تعداد صفحات : ۴۲۸. شماره چاپ : ۴. قطع : رحلی. مرور کتاب.

تئوری اقتصاد خرد مس کالل-درو مس کالل - کایکل دی
اقتصاد خرد مس کالل ن
دانلودpdf کتاب تئوری اقتصاد خرد یوسف فرجی

دانلودفایل

ریباً ۹۴۷٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۳۴ ثانیه)اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبدانلود کتاب تئوری اقتصاد خرد - یوسف فرجی - کتابراهhttps://www.ketabrah.ir › اقتصاد و مدیریت › اقتصادکتاب تئوری اقتصاد خرد به قلم یوسف فرجی ، جدیدترین نظریات موجود در زمینه اقتصاد خرد، نظیر تئوری رفتار مصرف کننده، تئوری رفتار تولید کننده، تئوری‌های ...دانلود رایگان کتاب اقتصاد خرد یوسف فرجی - ویرگولhttps://virgool.io
دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی ازدواج بدون شکست ویلیام گلاسر ...ketab9.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب صوتی ازدواج بدون شکست ...دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با تئوری انتخاب) اثر دکتر ... نویسندگان: دکتر ویلیام گلسر و کارولین گلسر مترجم: دکتر علی صاحبی دسته ...
دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با ...bookmax.ir › دانلود-کتاب-صوتی-ازدواج-بدون-شکست-حل-م-2دانلود ک
دوستان عزیز لینک دانلود دو جلد اول مجموعه بندیکت ها رو از اونجایی که چاپ شدن حذف کردم پس برای دریافت و خرید اوناها میتونید از طریق سایت یا اپلیکیشن طاقچه اقدام کنید. 
قیمت کتاب الکترونیک این دو جلد تقریبا 16هزار تومن میشه
 واینکه توی این هفته پست های جلد سوم رو حذف میکنم پس اگه نخوندید کتاب رو بخونید و کپی نکنید لطفا....
همیشه مطابق سنت و رسوم قبلی ، نزدیکهای عید به اقشار ضعیف کمک کرده ایم. امسال فراموش نکنید! این اقشار ضعیف امسال خیلی ضعیفتر شده اند و نیاز شدیدتر و بیشتری به ما دارند.
لطفا هر طور که می توانید به سایرین کمک کنید.
لطفا بدانیم و باور کنیم که ما انسان های مهربانی هستیم و به هیچ وجه بقیه را فراموش نمی کنیم.

لطفا ضعفا را خصوصا در این شرایط سخت فراموش نکنید
دانشجویان گرامی
سلام
طاعات و عبادات شما قبول حق
با توجه به تغییر قیمت ناعادلانه کتاب مورد نظر در این ترم، مجبور به تغییر منبع ارزشیابی شدم. لطفا کتاب "راهبردهای پردازش و تدوین محتوای آموزش الکترونیک" تالیف زندی و شریف را از انتشارات دانشگاه پیام نور تهیه بفرمایید.
این کتاب در نشر طاقچه نیز به فروش می رسد که می توانید از طریق لینک زیر آن را تهیه بفرمایید.

لینک تهیه کتاب از نشر الکترونیکی طاقچه

موفق باشید

مقدمه:
سلام،همون طور که گفتم در امتحانات ترم یکم شکست خوردم الان بیش از حد شکست روحی خوردم و اصلا دیگه دستم سمت کتابا نمیره؛شماهم تا حالا اینجوری بودید؟
اگه بودید و توانسته اید که اون رو حل کنید لطفا من رو هم راهنمایی کنید الان وضعم بد جوری خرابه. لطفا سریع تر سریع تر از طریق نظرات یا نظر خصوصی یا از طریق ارتباط با ما در قسمت بالا ی سایت،منو سایت
دانلود کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم | دکه علمیdakeelmi.ir › product › دانلود-کتاب-صوتی-هنر-رزمدانلود کتاب صوتی هنر رزم نسخه کامل و بدون سانسور. هنر رزم. کتاب صوتی . کتاب صوتی Art Of War. سان تزو نویسنده کتاب هنر رزم خواند
کتاب  Super Minds از کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای نونهالان از دانشگاه کمبریج انگلستان است. در اینجا کتاب دانش آموز و سی دی صوتی آن و همچنین سی دی صوتی معلم برای این کتاب را برای دانلود می گذارم. لطفا نظر خود را در زیر پست درج بفرمایید.

Super Minds 1 Student's Book PDF

Super Minds 1 Student's Book Audio CD
Super Minds Teacher's Resources
دوستان وطلاب محترمی که بدنبال خرید کتاب هستند
انتشارات حوزه علمیه خراسان بمناسبت دهه فجر تخفیف قابل ملاحظه 50 درصدی را برای طلاب عزیز لحاظ کرده است.
آدرس و توضیحات دیگر در پوستر آمده است.
لطفا بدیگر دوستان اطلاع رسانی نمائید.
واحد پژوهش
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان هذا کتاب کنزالعلوم مخفی, کواکب و سیارات و ...taktafile.ir › دانلود-کتاب-هذا-کتاب-کنزالعلوم-مخفیدانلود رایگان کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی کواکب و سیارات و نقش آنها در سرنوشت 99 اسماء الحسنی مبارک کتاب کنز العلوم مخفی دعای گشایش بخت دختران موکلین ...
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی - پروژه هاwww.takbook.com › best › دانلود-
لطفا اشتباه نخوانید!
می نویسم تنگ بخوانید تنگمی نویسم کشتی بخوانید کشتیحتی می گویم کشتی بزرگی در دریا نمایش دادندولی دریا اسم سالن بود، پس بخوانید کشتی
می نویسم غیبت بخوانید زندان بخوانید سیاهی بخوانید نفرین هیچ شباهتی نیست؛این تاریکی یک موضوع کاملا روشن است ولی باز اشتباه می خوانیم و می گوییم غیبت؛ یعنی میشود همین طور ادامه داد، یعنی شلوغش نکن اینجوریاهم نیست
عجیب است این اشتباه خواندنلطفا غیبت را اشتباه نخوانید!
جا داره یه تشکر بکنم از علیرضا جان قربانی و همایون جان‌تر شجریان که با انتشار این آلبوم هدیه‌ی تولدم رو پیشاپیش دادن! خیلی لطف کردین، دستتون درد نکنه! :)))))آوازش هم مثل همیشه عالی و بی‌نظیره ولی تنظیمش یه ذره ضعیفه، فقط یه ذره. :)
در نهایت لطفا و لطفا قانونی بخرید و دانلود کنید…
در تاریخ هشتم مهرماه نود و هشت (روز بزرگداشت مولانا) منتشر شد.

کتابم منتشر شد: "عاشقانه‌ای از کوی دانشگاه تهران"این اثر شامل ۴۱ دیالوگ و ۱۰ دلنوشته ست. دیالوگ‌ها طی این دو سال (۹۶ الی ۹۸) بین من و بچه‌ها توو محیط خوابگاه (کوی دانشگاه) رد و بدل شده و هرکدوم به نحوی رنگ و بوی عشق داره و تماما واقعی هستن. دلنوشته‌ها هم گلچین یادداشت‌های من از این دو ساله.__________________________مظاهر.نوشت ۱: ایده نگارش این اثر از کتاب "لطفا یکی مرا از مرگ نجات بدهد" تالیف
#میگه حالم خوب نیست 
میگه صدام در نمیاد 
یاد اون روزایی افتادم که آنفلانزا گرفته بود 
دوره درمان طولانیش 
روزای سختی که گذروندم 
میخواستم باهاش حرف بزنم که حالم بهتر بشه 
که این دلتنگی لامصب کمتر بشه 
یه نگرانی عمیق بهش اضافش شد 
#واسش یه متن طولانی تبریک عید میفرستم 
از بودن این دو سالش میگم 
جواب متن طولانیم میشه که
منم خوشحالم که هستی :)
کل حرفامو خلاصه کرده بود تو سه کلمه 
#خدایا خدایا خدایا 
مراقبش باش 
لطفا لطفا لطفا 
سلامتیشو ازت میخ
دانلود کتاب حقوق دریایی هوشنگ امید

دانلود فایل

دریافت فایل کتاب - سازمان بنادر و دریانوردیPDFی ﻛﺘﺎب. ﻫﺎی ﻣﻌﺮﻓﻲ ﺷﺪه در. اﻳﻦ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ، ﺑﺮ. ﻓﻀﺎی ﺗﺨﺼﺼﻲ و ﻋﻤﻴﻖ آن آﺷﻨﺎﻳﻲ ﻳﺎﺑﻴﻢ . ﻓﻀﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺗﺎ ﻴﺶ از ... ﻗﺎﻧﻮن درﻳﺎﻳﻲ. /. HE 965 . 293. اﻣﻴﺪ، ﻫﻮﺷﻨ. ﺣﻘﻮق درﻳﺎﻳﻲ. /. ﺗﻬﺮان. : ﻣﺪرﺳﺔ ﻋﺎﻟﻲ ﺑﻴﻤﻪ،. 1353 .2.farsibook.blogfa.comپایگاه دریافت رایگان کتب فارسیپایگاه دریافت رایگان کتب فارسی اللهم عجل لولیک الفرج و النصر و
چگونه بفهمیم در مسیر کتاب خوانی به درستی حرکت می کنیم؟
چطور بدونم کتاب خوان شده ام؟

خیلی راحته
اگه روزهایی که مطالعه نداشتیم، حالمون بده و احساس کمبود می کنیم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه از اینکه مدتیه به کتاب فروشی ها سر نزده ایم احساس بدی داریم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه به محض اینکه از خواب پا میشیم به جای گوشی، سراغ کتاب میریم، ما کتاب خوان شده ایم

خلاصه کتاب حقوق مالکیت فکری میرحسینی
خلاصه کتاب حقوق مالکیت فکری دانشجویان و کاربران گرامی محتوای فایل بهتریـن و کاملتریـن خلاصه کتاب حقوق مالکیت فکری میرحسینی در قالب فایل pdf و در حجم ۹۲ صفحه همراه با جـدیـدتریــن نمونه سوالات امتحانی با پاسخنامه می باشد که با بهترین کیفیت تهیه و تدوین گردیده است. جهت خرید و دانلود این فایل به روی گزینه افزودن به سبد خرید کلیک نمایید.

دانلود فایل
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
Search Results Web results خلاصه کتاب حقوق مالک
جالبه! یه حسی بهم می گفت امروز قراره بالاخره اینجا پست بذارم! تاریخ آخرین نوشته ام رو نگاه کردم و دیدم که دقیقا 4 ماه گذشته از اون روز. 
یه چیزی بهم بگین لطفا. کتابی، موسیقی ای، فیلم یا سریالی،نقاشی ای هرچیزی که فکر می کنید زیباست برام بفرستید لطفا. نیاز دارم به چیزای تازه:)
برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

خلاصه فصول نهم تا دوازدهم کتاب راهنمایی و مشاوره شغلی و حرفه ای 
خلاصه فصول نهم تا دوازدهم کتاب راهنمایی و مشاوره شغلی و حرفه ای و نظریه های انتخاب شغل شفیع آبادی | whydownload. لینک دانلود. علوم تربیتی. نام فایل: خلاصه ...

خلاصه کتاب نظریه های شفیع آبادی - نفس 
شرح مختصری از کتاب: کتاب " راهنمایی و مشاوره شغلی و حرفه ای و نظریه های انتخاب شغل" تألیف دکتر عبدا... شفیع آبادی است. این
نمونه سوالات کتاب Law Made Simple زبان تخصصی حقوق
اگر فکر می کنید حل سوالات زیاد باعث موفقیت شما نمی شود!!!!!! اگر فکر می کنید با تمرین و سوال بیشتر نمره ی بالاتری نمی گیرید!!!!!! لطفا و لطفا و لطفا توضیحات زیر را نخوانید:         این مجموعه شامل پنج فایل پی دی اف و  25 صفحه  است.  و جمعا حاوی 185  سوال   تستی  از کتاب Law Made Simple  می باشد. تمامی سوالات دارای پاسخ می باشند. نویسندگان کتاب: David Barker  و Colin Padfield شایان ذکر است& ...دریافت فایل
صبا خانمصبا خانمصبا خانم...از صدای شما که در گوشم می‌پیچد و ساعت‌هاست که صدایم می‌زند متنفرم. لطفا دهانتان را ببندید. دهانتان توی ذهن من وول می‌خورد، پیچ و تاب می‌خورد، گریه می‌کند، فریاد می‌کشد و توان حرکت را از من ‌می‌گیرد. لطفا خفه شوید.
حفظ ایمان آسون نیست.
رندی میخواد
بلا رو تاب آوردن 
خدایا لطفا خودت رو از ما نگیر
باقی سختیها قابل تحمل هستن.
هزار سختی اگر برمن آید آسان است
که دوستی و ارادت هزارچندان است
لطفا ما رو در زمره ی اونها قرار بده که از تو به غیر از تو ندارند تمنا.
بهشت ارزانی اهلش. 
کنکوریا ، پشت کنکوریا !! لطفا لطفا لطفا تابستون رو از دست ندین !! متاسفانه خیلی دیر میفهمین چقدررر تابستون مطالعه داشتن میتونست کلی تو پیشرفتتون تاثیر داشته باشه !! 
کنکور سخت نیس !!✌ واقعا سخت نیست !! اصلا حاضرم قسم بخورم تا بهتون ثابت شه !!
چهارمین کنکور و آخرین کنکورم رو میترررکونم ایشالله .. خیالمم از بابت برنامه راحته راحت هستش .. اونقدری توش مرور داره که آدم کیف میکنه :) به جرئت میتونم بگم من جمله بهترین برنامه هایی هست که یه کنکوری میتونه د
عنوان کتاب : انسان در جستجوی معنا
"خواننده این کتاب مطالب بسیاری فرا می گیرد و می آموزد وقتی انسان ناگهان احساس کرد که دیگر چیزی برای ازدست دادن به جز جان و بدن عریان خود ندارد چه می کند .
شرحی که دکتر فرانکل از آمیختن احساسات و هیجان به ما می دهد ، واقعا تسخیر کننده است و روح را تسخیر می کند . "
نویسنده : ویکتور فرانکل
مترجم : امیر لاهوتی

لطفا برداشت خود و یا بخش های مورد علاقه ی خود از این کتاب را از طریق ارسال نظرات برای ما ارسال کنید
آموزش ساخت کتاب قصه برای کودکان
کتاب قصه کودکان در مقاطع مختلف از طرف مربیان پیشنهاد می شود و اولیا را به چالش میکشد.
در این مقاله به صورت ویدیویی به شما نشان می دهیم چگونه کتاب قصه کودکان را بسازید.
کاردستی کتاب داستان کودکان ضمن ایجاد اشتیاق در کودکان برای بزرگسالان نیز تجربه ای تازه و جذاب است.
برای ساخت کاردستی کتاب قصه کودکان نیازمند مقداری کاغذ رنگی و مقوا و چسب هستید که در طول مقاله گفته می شود.
اگر مخاطب جدید ویکی چجور هستید ضمن خوش آ
دانلود کتاب تئوری اقتصاد خرد یوسف فرجی pdf
دانشجویان و کاربران گرامی ،محصول مورد نظر شامل کتاب تئوری اقتصاد خرد یوسف فرجی می باشد که با فرمت pdf در حجم ۴۵۲ صفحه تهیه و تدوین گردیده است.در صورت نیاز می توانید این محصول را از سایت خریداری و دانلود نمائید.

دانلود فایل

دانلود کتاب تئوری اقتصاد خرد یوسف فرجی pdfxدانلود کتاب تئوری اقتصاد خرد یوسف فرجیxدانلود رایگان کتاب تئوری اقتصاد خرد یوسف فر
کتاب Nya Mål 2 کتابی آموزشی است که به مانند کتاب Nya Mål 1 توسط نویسندگان سوئدی تالیف شده است. افرادی که می خواهند شروع به خواندن این کتاب کنند، می بایست به سطح قابل قبولی از زبان سوئدی رسیده باشند. توصیه ی ما به زبان آموزان این است که قبل از شروع این کتاب، کتاب Nya Mål 1 و کتاب سوئدی به زبان ساده A را مطالعه کنند. تفاوت کلی این کتاب با کتاب Nya Mål 1، تغییر محسوس در سطح متن ها و دیالوگ های موجود در کتاب است که به مراتب گسترده تر و حاوی نکات بیشتری هستند.
دانلود نسخه کامل کتاب اصول فقه سمیرا محمدی جلد 1 و 2
نسخه:پی دی اف با کیفیت بالا
تعداد صفحات جلد یک:356
تعداد صفحات جلد دو:348

دانلود فایل

Search Results Web results دانلود رایگان کتاب اصول فقه سمیرا محمدی :: دانلود کتاب پی دی افbookpdfdownload.blog.ir › tag › دان... Translate this page دانلود فایل. دانلود کتاب اصول فقه به روش ساده سمیرا محمدی جلد اول و دوم - ... https://snfile.com › محصولات › حقوق شما کاربران گرامی می توانید در این بخش، کتاب اصول ... دانلود رایگان کتاب اصو
وقتی به این فکر میکنم که قراره یه مدت دیگه بیام آرشیو رو ببینم و بزنم روی "خرداد 98"ذوق میکنم،اصلا فکر کردن به بعدِ خرداد لذت بخشه،نه؟برخلاف چیزی که همه میگن از تایمی که میرم سرکار بهتر به کارام میرسم و زندگیم جم و جور شده.
چندشب پیش دوسه فصل از کتاب"خودت باش دختر(صورتت رو بشور دختر)"خوندم به نظر کمک کننده س فقط زمانی که یادم میاد این کتاب رو ف.ح بهم هدیه داده بهم میریزم و عصبی میشم.
فکر کنین سرکار برید و درس بخونین و کتاب هم بخونین و فیلم هم ببینی
سلام . 
امکان نظر دهی به صورت ناشناس رو در این پست فعال کردم . 
لطفا نظر خودتونو درباره ی من بدهید ؟ چجور ادمی هستم ؟ و یا هر چیزی در باره ی من ؛ نقد یا پیشنهادی :)
مرسی ...
+اگر ناشناس نظر دهی یعنی به من احترام گذاشتی ! و پیشا پیش بخاطر احترامی که به من میزاری ممنونم :)
+تمام مطالب قبلی به حالت "نمایش" در امد !:))
حل تمرینات کتاب general english 

دانلود فایل

جواب تمرین های کتاب general english through reading همراه ...https://filefolder.persianblog.ir › g86xXENdEWC5ODGoRbb4-جواب-تمری...۱۴ آبان ۱۳۹۷ - برای دریافت فایل لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید http://snfile.com/product/ترجمه-و-حل-تمرین…-through-reading/ ترجمه کامل و حل تمرینات کتاب ...ترجمه کتاب general English through reading بهمراه حل ...https://www.reddit.com › user › youfiles1 › comments › ترجمه_کتاب_gener...۷ دی ۱۳۹۷ - ترجمه کتاب general English through reading بهمراه حل تمرینات. نسخه:پی دی اف با کیفیت
دانلود کتاب حقوق دریایی هوشنگ امید

دانلود فایل

دریافت فایل کتاب - سازمان بنادر و دریانوردیPDFی ﻛﺘﺎب. ﻫﺎی ﻣﻌﺮﻓﻲ ﺷﺪه در. اﻳﻦ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ، ﺑﺮ. ﻓﻀﺎی ﺗﺨﺼﺼﻲ و ﻋﻤﻴﻖ آن آﺷﻨﺎﻳﻲ ﻳﺎﺑﻴﻢ . ﻓﻀﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺗﺎ ﻴﺶ از ... ﻗﺎﻧﻮن درﻳﺎﻳﻲ. /. HE 965 . 293. اﻣﻴﺪ، ﻫﻮﺷﻨ. ﺣﻘﻮق درﻳﺎﻳﻲ. /. ﺗﻬﺮان. : ﻣﺪرﺳﺔ ﻋﺎﻟﻲ ﺑﻴﻤﻪ،. 1353 .2.farsibook.blogfa.comپایگاه دریافت رایگان کتب فارسیپایگاه دریافت رایگان کتب فارسی اللهم عجل لولیک الفرج و النصر و اج
کتاب ریاضی نهم فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 151حجم فایل: 6393قیمت: 5000 تومانبخشی از متن:پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف ک
کتاب نقد عقل محض ایمانوئل کانت

دانلود کتابدانلود کتاب نقد عقل محض ایمانوئل کانت pdfدانلود رایگان کتاب نقد عقل محض ایمانوئل کانت pdfدانلود کتاب نقد عقل محض کانت pdfدانلود ترجمه کتاب نقد عقل محضدانلود کتاب نقد عقل عملی کانتدانلود کتاب سنجش خرد ناب کانت pdfخرید کتاب نقد عقل محض کانتدانلود کتاب نقد قوه حکم امانوئل کانت
توی تلگرام چنل ساختم واسه یکسری اُمور جانبی.فعلا پابلیکه هرکس خواست میتونه عضو بشه اما بعد از چند روز پرایویت خواهد شد و متاسفانه افرادی که عکس پروفایل شخصی ندارن رو مجبورم حذف کنم...لطفا لطفا منو توی موقعیتی که کسی رو ناراحت کنم قرار ندید و فقط اگه همدیگه رو حداقل در حد یک کامنت میشناسیم و عکس پروفایل دارید عضو بشید...ممنون:)
آدرس:@cherryearrings

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم - کتاب سبزketabesabz.com › ... › کتاب‌های صوتی تاریخی و اجتماعی۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - کتاب صوتی هنر رزم را رایگان از کتاب سبز دانلود کنید و از ... کتاب صوتی هنر رزم، یک کتاب استرات
 خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک جلد ۱ و ۲

دانلود فایل

Search Results Web results دانلود جزوه کتاب روانشناسی رشد لورا برک جلد 1 و 2 ...www.openstreetmap.org › user › دانل... Translate this page دانلود جزوه کتاب روانشناسی رشد لورا برک جلد 1 و 2 ... روانشناسی رشد لورا برک جلد 2,دانلود کتاب روانشناسی رشد لورا برک Pdf,خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک ... دانلود خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک جلد 2 ...w
این روزا جدی جدی دارم دنیای واقعی میبینم ! 
+ چرا نقاب ها تون دارید دونه دونه برمیدارید ؟ لطفا برندارید ! من واقعا تحمل مواجه شدن با واقعیت ها رو ندارم ! لطفا نقاب ها یتون دوبار بزارید 
+ از این به بعد می خوام برای یه سری آدم ناشناس باشم برای همیشه 
میخوام از همین لحظه به مدت 26 ساعت استارت سگ دو زدنمو بزنم و شروع کنم تا به امید خدا 00:00 فردا که وارد جمعه میخوایم بشیم بیامو بنویسم از لذت انجام دادن ه باکیفیت حجم قابل توجهی کار تو تایمی که  تعیین کردم

آخ که چه حال خوبی خواهم داشت00:01
البته به امید خدا و اگر زنده باشم
گاد هلپ می لطفا
گردآورنده: خانم مهندس فاطمه چهکندی نژاد
کتاب:دریافت
کتاب جامع المقدمات تصحیح شده استاد علامه مدرس افغانی می باشد که شامل چند کتاب در زمینه ادبیات عرب می باشد.
دانلود در ادامه مطلب

کتاب جامع المقدمات تصحیح شده استاد علامه مدرس افغانی می باشد که شامل چند کتاب در زمینه ادبیات عرب می باشد.
۱٫کتاب الامثله
۲٫ کتاب شرح المثله
۳٫ کتاب صرف میر
۴٫ کتاب التصریف
۵٫ کتاب شرح التصریف
۶٫ کتاب عوامل جرجانی
۷٫ کتاب عوامل منظومه
۸٫ کتاب عوامل ملامحسن
۹٫  کتاب شرح العوامل فی النحو
۱۰٫ کتاب الکبری فی المنطق
۱

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی هنر رزم - کتاب سبزketabesabz.com › ... › کتاب‌های صوتی تاریخی و اجتماعی۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - کتاب صوتی هنر رزم را رایگان از کتاب سبز دانلود کنید و از ... کتاب صوتی هنر رزم، یک کتاب استرات
متن listening کتاب interchange زرد
متن listening کتاب interchange زرد با فرمت های مختلف
دانلود جدید ترین و بهترین نسخه های کتاب های آموزشی زبان انگلیسی و دانلود متن listening کتاب interchange زرد

ادامه مطلب
یه سری آدما هستن که محبت هایی که بهشون میکنی رو نمیبینن، شایدم نمیخوان که ببینن. اینا ته کار برمیگردن تو روت با خنده و مثلا به شوخی میگن:"تو که برام کاری نکردی"!!!!
عه؟ پس اینا چی بود؟ انتظار نداشتم که بخوای ازم تشکر کنی چون حتما برام عزیز بودی که اینکارو واست کردم اما این کم لطفیت در پس شوخی بدجور دل میشکنه. 
اصلا به نظرم شوخی ها جدی ترین حرف هان! اینو مطمئن باشین. 
خیلی خوبه که آدم به این درک برسه که لطفی که بقیه در حقمون میکنن هر چند کوچیک رو ببی
از این به بعد تمام پست‌ها رمز‌دار خواهد بود.
از دوستانی که وبلاگ من رو میخونن و مطالب رو دنبال می‌کنن خواهش می‌کنم آدرس وبشون رو به صورت خصوصی بذارن تا رمز ثابت مطالب عمومی براشون ارسال بشه.
مطالبی که شخصی باشن هم به نحو دیگه‌ای توی عنوانشون مشخص میشه.
ممنونم از همراهی‌تون :)

+ چقدر جای خاتون خالیه... اگه اینجا رو میخونی لطفا برگرد، دلم برات تنگ شده.
گردآورنده: خانم مهندس فاطمه چهکندی نژاد
کتاب:دریافت
در روزهایی که برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا باید #در_خانه_بمانیم، مطالعه کتاب خصوصا در زمینه نجوم و کیهان یک سرگرمی آموزنده و بسیار مفید محسوب می‌شود‌؛ با توجه به این موضوع و همچنین در راستای ترویج فرهنگ پسندیده کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعه کتاب، قصد داریم از این پس مهم‌ترین کتاب‌های حوزه نجوم و کیهان شناسی را به شما مخاطبین فرهیخته و دوستدار کتاب معرفی نماییم. باشد که بتوانیم دین خود را در این زمینه نیز ادا کنیم.
✍ هیئت تحریری
لطفا لطفا لطفا لطفا
ختنه پسرتون رو حداقل تا سن ۱۵ سالگی به تاخیر بیندازین تا با اطلاع و انتخاب خودش این کار انجام بشه.
در صورت اصرار، حداقل تا ۵ سالگی اینکارو انجام ندهید!
- این کار تغییری روی یکی از مهمترین اعضای بدن بوجود میاره که درصورت عدم تمایل فرد غیر قابل بازگشته!
- درد و وحشت این کار وحشیانه برای بچه حتی در یکماهگی بسیار دردناک و وحشتناک و عذاب آوره!
- عذاب این کار تا پایان عمر با شماست!
- بسیاری از بچه ها دچار دردهایی میشن که در حاات نرما
سلام
چند روزی که دارم فکر می کنم،چرا نمیشه یه نفر پیدا کرد تا بفهمه چی میگم،سو تفاهم پیش نیاد...خوب تا دو روز دارم زمزمه میکنم به قول یه عالمی ،ماها بی صاحب نیستیم...ما امام زمان عج رو داریم..
یا امام زمان عج من که بی صاحب نیستم لطفا کمک کنید ،درست تصمیم بگیرم.
جهت فرج صلوات بفرستید لطفا
روزتون مبارک پزشکان محترم کشورم و زندگیم :)
+ لطفا پزشکای خوبی باشید:)
++لطفا آمپول بنویسید:)
+++ یه چیزی اختراع شده به اسم کارتخوان.چیز خیلی مفیدیه.لطفا استفاده کنید ازش:)))))
++++چیز مهم دیگه ای یادم اومد اضافه می کنم:) 
+++++چیز مهمی یادتون اومد شمام بگید :)
بعد از یک تا بیست و چهار ساعت جیمیلی به شما ارسال میشه که فرستاده شده است یا اشتباه وارد شده است مشخصات.
دوستان درصورت بروز هرگونه مشکل به جیمیل خودم پیام بفرستیدalibeigi7.com@gmail.com.
لطفا برای مطمعین شدن از واریز جم ها مشخصات را درست وارد کنید.
با تشکر لطفا نظر خود را بگویید و نظر دیگران را ببینید.
سومین جلسه دوره آموزشی بینش ولایی۲با محوریت کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن دوشنبه۹۸/۱/۱۹ ساعت۱۵مکان: تهران، تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره، روبروی ایستگاه مترو فرهنگسرا، سالن فرهنگسرای اشراق✔️اتاق کودک جهت نگهداری فرزند شما مهیاست.✔️لطفا قبل از شروع کلاس، در محل تدریس حضور داشته باشید.✔️لطفا بدون هماهنگی قبلی، شخصی را همراه خود نیاورید.✔️به بزرگوارانی که بیش از دو جلسه غیبت داشته باشند گواهی داده نمی‌شود.
کتاب قلعه حیوانات اثر جورج اورول یکی از کتاب های محبوب است که اکثر افرادی که کتاب میخوانند با اسم ان اشنا هستند.
این کتاب سیاست در بین حیوانات را با طنز شیرینی بیان میکند. متن این کتاب بسیار ساده و روان است و حتی افراد کم سن و سال نیز میتوانند ان را بخوانند.
متن این کتاب نیز حدودا 100 تا 150 صفحه است که در جلد ها مختلف متغیر است.
خلاصه داستان کتاب درباره این است که حیوانات مزرعه ای انقلاب می کنند و صاحب مزرعه را از مزرعه خارج می کنند. پس از ان خوک ها
سی شارپ یکی از برترین زبان های برنامه نویسی شئ گرا و بازی سازی است
در این کتاب می توانید به دنبال یادگیری ان باشید

لینک از سایت کتاب سبز

دانلود کتاب

و این کتاب به نقل از سورس باران کامل ترین کتاب آموزشی است . ( پایین )

دانلود کتاب

سلام 
من داوطلب کنکور انسانی نظام قدیم هستم، راهنمایی میخوام در نحوه مطالعه عربی اختصاصی،  ادبیات اختصاصی، ریاضی و درس اقتصاد.
دوستان، لطفا تجربیات خودتون رو در رابطه با این دروس بیان کنید؛
بعد برای آموزش مبحث عروض و قافیه از چه منابعی استفاده کردین؟؛ منابعی که دارم ببینید خوبه یا نه:

ریاضی، کتاب آبی قلمچی و کتاب مهر و ماه
اقتصاد، کتاب آبی قلمچی و کتاب مهر و ماه
ادبیات تخصصی، کتاب آبی قلمچی
عربی تخصصی، کتاب آبی قلمچی

ادامه مطلب
دست به صورت نزنید! حتی در حد لمس کوتاه نوک بینی زیبایتان!یا لمس کوتاه زیر چانه جذابتان!یا زیر چشم شهلایتان و حتی انگشتکی کوتاه به نیت ابروی خوش فرم دلربایتان هم؟! نه دست نزنید! لطفا
دست به صورت نزنید!حتی برای کنار زدن موهای ابریشمی لخت و فر و سیم ظرفشویی یا اسکاچی طوریتان!از روی پیشانی بلند و کوتاه و صاف و چروک نازتان!
حتی برای آن خال زیبای پشت لبتان یا آن سبیل زمخت خشنتان هم ای خوشتیپکان زیبای جوان یا مسن نازنین!دردمندان یا بی دردان هر و
با سلام خدمت همه شما هم کلاسی ها و بازدید کنندگان گرامی
کلیه فایل و سایر مطالب درسی در این وبلاگ قرار میگیرد
برای راحتی کار شما عزیزان مطالب دسته بندی شده و هر مطلب در دسته مربوط به خود قرار خواهد گرفت
لطفا با نظراتتون برای پیشرفت کار به ما کمک کنید.
ضمنا برای دانلود کتاب های رفرنس می توانید از سایت زیر استفاده کنید.مرجع دانلود کتاب های رفرنس علوم پزشکی
با تشکر
سلام به همگی.
میخواهم یک نظرسنجی مهم از شما بکنم. لطفا اگر این پست را میخوانید بر سرم منت بگذارید و جواب بدهید. خیلی برام مهم است، مجموع نظرات شما و راهنمایی های شما ممکن است در تصمیمی که گرفته ام مرا هشیارتر کند.
اگر بین شکستن دل مادربزرگتان و نجات دادن زندگی خودتان دودل بودید، کدام را انتخاب میکردید؟
+برای اینکه سوال پیش نیاد، به طور کلی میگم که من حدودا یک سال و نیمه پیش ننه پیرم زندگی میکنم و واقعا دیگه تحمل ندارم. خیلی وضعیت اسفناکی هست ول
دانلود کتاب تختت را مرتب کن
نویسنده: ویلیام مک ریون
تعداد فصل: 10 فصل
تعداد صفحات: 77صفحه
 کتاب:پی دی افpdf

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختخواب را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختت را مرتب کن pdf دانلود کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن رایگان خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن
سلام به همه، لطفا همه اونایی که این پست رو میبینند تو نظر سنجی شرکت کنند
بنظرتون محتوا این وب چی باشه؟
فیلم سریال های رایگان(هیولا ، ریکاوری ، و...) به صورت رایگان!
پکیج های رایگان ( برنامه نویسی، فتوشاپ، روانشناسی، بازی سازی، ...)
اگه پیشنهاد دیگه ای دارید لطفا کامنت بزارید و بگویید کدام بهتر است که ادامه بدیم.
مچکرم.
از همون کودکی کتاب داستان های خوبی به دستم رسید و عاشق کتاب شدم، از نوجوانی شروع کردم به خوندن کتاب های سنگین و سطح بالا و حالا در جوانی یه کتابخوان حرفه ای هستم. خوشحالم که غرق دنیای کتاب ها شدم و 2 روز امسال رفتم نمایشگاه کتاب و 8 تا کتاب خریدم که دارم له له میزنم بخونمشون. 
#ناشناسو_بیاب !#ناشناستو_فوبیا !#رد_دادم !خلاصه مطلب: من آقایون و خانمهای زیر رو دعوت میکنم به این چالش، لطف کنن که چند تا اسکرین شات از همه نظرات افراد ناشناسو در اختیار من قرار بدن; سینلوک پوآرو نیستم اگه کمتر از یه هفته پیداش نکنم.صدرا، پیکاچو، بهنامپور، محمد، تقی زاده، نویسنده آشنا، نویسنده ی دیار بی کسی، ابوالفضل، نورا، نیکا، پسرعصبانی(بد) ، خانم میم و رهام، همه BTS دوستان(تعدادشون زیاد بود)، تمام اعضای ویراقالب، و هرکسی که به نحوی این شیا
#ناشناسو_بیاب !#ناشناستو_فوبیا !#رد_دادم !خلاصه مطلب: من آقایون و خانمهای زیر رو دعوت میکنم به این چالش، لطف کنن که چند تا اسکرین شات از همه نظرات افراد ناشناسو در اختیار من قرار بدن; سینلوک پوآرو نیستم اگه کمتر از یه هفته پیداش نکنم.صدرا، پیکاچو، بهنامپور، محمد، تقی زاده، نویسنده آشنا، نویسنده ی دیار بی کسی، ابوالفضل، نورا، نیکا، پسرعصبانی(بد) ، خانم میم و رهام، همه BTS دوستان(تعدادشون زیاد بود)، تمام اعضای ویراقالب، و هرکسی که به نحوی این شیا
برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل خلاصه کتاب آسیب شناسی روانی 2 تالیف دکتر غلامحسین جوانمرد در 55 صفحه شامل هفت فصل حاوی نکات مهم و کلیدی منبع رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور مناسب جهت مرور سریع درس و آمادگی برای آزمون می باشد که با فرمت pdf با کیفیت عالی تهیه و تدوین گردیده است.
مطالب خلاصه کتاب آسیب شناسی روانی 2 جوانمرد در 7 فصل گردآوری و تدوین شده‌اند که عناوین‌شان به
 دانلود کتاب اقتصاد خرد محسن نظری pdf

دانلود فایل

Search Results Web results دانلود کتاب اقتصاد خرد » کتابخانه رایگان تاریخ ماpdf.tarikhema.org › PDF › دانلود-ک... Translate this page دانلود کتاب اقتصاد خرد. در 1 مهر 1397 8,263 1 · آموزش دانلود ... نام کتاب · اقتصاد خرد (دانلود+). نویسنده. دکتر محسن نظری ... PDF – پی دی اف. منبع الکترونیکی. نام کتاب‎: ‎اقتصاد خرد‎ (دانلود+)    نویسنده‎: ‎دکتر
بسم الله
دیروز 31 فروردین کتاب خیابان تبریز را از مولف محترم کتاب هدیه گرفتم. ان شاالله بعد از مطالعه در خصوص این کتاب چند خطی برایتان خواهم نوشت.کتاب را نشر مجنون در136 صفحه درآورده. کتاب مرور کوتاهی است بر خاطرات معلم شهید قدرت الله چگینی.
فروش کتاب خون دلی که لعل شد به دلیل محتوای ارزشمند آن با استقبال بسیاری از سمت مخاطبان روبرو شده است.
این کتاب زندگی سیاسی مبارزاتی مقام معظم رهبری طی سال های انقلاب ۵۷ است و ارزش ریالی آن بسیار بالاست.
کتاب با بیان شیرین نوشته شده و مخاطب را جذب می‌کند.
این کتاب را میتوانید از انتشارات انقلاب اسلامی دریافت کنید.
02166483975
با سلام
برای تهیه کتاب جامع آزمون صلاحیت بالینی دکتر حسین زاده و قبولی تضمینی آزمون صلاحیت بالینی که از اسفند 94تا کنون سوالات جمع آوری شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است لطفا به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر http://t.me/salahiat_baliniمراجعه کنید
یا می توانید به سایت اینترنتی ما به آدرس www.imss.irسر زده و نرم افزارهای مورد نظر را دانلود و نصب نمائید
کتاب دیجیتال ما و کتاب فیزیکی ما راهگشای قبولی شما خواهد بود و همه سوالات اخیر و از بدو شروع آزمون را در
کتاب‌هایی که تاکنون در سیر مطالعاتی تمدن ساز مطالعه و مباحثه شده است:
۱. کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن(مجموعه‌ی ۲۸ سخنرانی حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای در سال۵۳شمسی در مسجد امام حسن مجتبی"علیه‌السلام"_ مشهد مقدس) در این کتاب از چهار موضوع ایمان، توحید، نبوت و ولایت بحث شده است.
۲. کتاب "ولایت‌فقیه" این کتاب _که خلاصه‌ی کتاب ولایت و حکومت است_ به معنای ولایت و ضرورت ایجاد حکومت و شرایط حاکم اسلامی و... می‌پردازد.
۳. کتاب "انسان ۲۵۰ساله"
ادامه
دانلود کتاب 4 اثر از فلورانس اسکاول شین pdf

دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین صوتی + pdf | ...https://www.negahdl.com › دانلود کتاب آموزشی۲۷ تیر ۱۳۹۸ - دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین صوتی + pdf ذهن 3 بخش دارد:1. ذهن نیمه هشیار (ضمیر ناخوداگاه): قدرت مطلق است.بدون مسیر و جهت و بدون ...دانلود کتاب 4 اثر فلورانس اسکاول شین pdf | دانلود کتابhttps://book.novelcafe.ir › tag › دانلود-کتاب-4-اثر-فلورانس-اسکاول-شین...اطلاعیه دانلود کتاب و رف
کتاب آموزش بوکس رایگان
این کتاب بهترین و حرفه ای ترین کتاب آموزش بوکس می باشد که اساتید حرفه ای و مجرب این رشته در حجم 89 صفحه تدوین کرده اند.

دانلود فایل

Search Results Web results دانلود کتاب آموزش بوکس به زبان فارسی - ویرگول https://virgool.io › دانلود-کتاب-آموزش-بوکس-به-زبان-... Translate this page دانلود کتاب آموزش بوکس به زبان فارسی. فرمت پی دی اف. تعداد صفحات کتاب:288 صفحه. زبان فارسی. با کیفیت
در جستجوی خود 
کتاب در جستجوی خود نوشته ی مهری کیانوش راد ،  72 صفحه ، قیمت :8000 تومان در انتشارات دارالعلم در بهمن 98 به دنیای کتاب راه یافت .
در خوزستان می توان آن را در کتاب سراهای زیر جستجو کرد:
اهواز : کتاب سرای محام
دزفول : کتاب سرای رشد
اندیمشک : کتاب سرای ابن سینا 
   ارتفاع سکوت  mkainooshrad
وقتی به این فکر میکنم که قراره یه مدت دیگه بیام آرشیو رو ببینم و بزنم روی "خرداد 98"ذوق میکنم،اصلا فکر کردن به بعدِ خرداد لذت بخشه،نه؟
برخلاف چیزی که همه میگن از تایمی که میرم سرکار بهتر به کارام میرسم و زندگیم جم و جور شده.
چندشب پیش دوسه فصل از کتاب"خودت باش دختر(صورتت رو بشور دختر)"خوندم به نظر جالبه.
فکر کنین سرکار برید و درس بخونین و کتاب هم بخونین و فیلم هم ببینید!در عین بی برنامه بودن با برنامه جلو رفتن.
خفن و غیر قابل پیشبینی.
+امشب یا هر شب
دانلود کتاب صوتی زندگی پیش رو اثر ماندگار رومن گاری

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی زندگی پیش رو اثر ماندگار رومن گاری ...bookmax.ir › دانلود-کتاب-صوتی-زندگی-پیش-رو-اثر...۱۳ آبان ۱۳۹۸ - دانلود بهترین کتاب های الکترونیکی ، جدیدترین کتاب های صوتی ، کتاب های رایگان ، فیلم های آموزشی ، کتاب های دانشگاهی ، مقالات دانشجویی و ...
دانلود رایگان کتاب زندگی در پیش رو نوشته رومن گاری ترجمه ...parstuts.ir › کتاب › رماندانلود PDF رایگان کتاب زندگی در پیش
مشخصات کتاب
کتاب ملت عشق
نویسنده: الیف شافاک
مترجم: ارسلان فصیحی
انتشارات: ققنوس
تعداد صفحات: ۵۱۱

کتاب ملت عشق در ترکیه بیش از ۵۰۰ بار به چاپ رسیده و توانسته است عنوان پرفروش‌ترین کتاب تاریخ ترکیه را به دست آورد. این کتاب در ایران هم با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و تا به حال بیشتر از ۵۰ بار تجدید چاپ شده و توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند
خلاصه داستان کتاب ملت عشق
این کتاب دو داستان را شامل می‌شود که به زیبایی در کنار هم و در یک کت
سال نو رو به شما دوستان تبریک میگم .
چنتا نکته رو باید خدمت شما عرض کنم .

1) سعی میکنم  پاسخ تمرین های هر دو تا کتاب و  مطالب تدریس  نشده و باقی مانده   به وسیله همین وبلاگ در اختیارتون قرار بگیره.
2)هر  هفته مطالب جدید ارائه خواهد شد .لطفا برای آگاهی از مطالب جدید به وبلاگ مراجعه فرمایید.
2) اگر احساس کردید نیاز به طرح سوال یا بیان مطلبی هست لطفا از طریق قسمت تماس با من     در بالای صفحه  پیام خودتون رو بفرستید.

مطالب تدریس نشده و حل تمرینات لط
به شدت دلم میخواست کتاب های بچگیمو الان میداشتم میدادم به پسرخالم که الان ۸ سالشه و سن خوبیه برای خوندن کتاب های کودک اما متاسفانه وقتی کلاس چهارم بودم مامانم همه کتاب داستانامو داد به دخترخالش که بده به بچه هاش :/// هیچوقت گریه های اون شبم یادم نمیره و هنوز که هنوزه یادش میفتم داغ دلم تازه میشه و به هیچ وجه نمیتونم مامانمو ببخشم  کتاب های عزیزم :(
سلام
فردا صبح فایل ویدیویی به همراه pdf فایل‌ها ارسال خواهد شد.
لطفا برای اعلام حضور خود برای هر جلسه وارد گروه زیر در تلگرام شوید:
@meybodmath
توجه: عدم عضویت در گروه و عدم اعلام حضور به منزله غیبت تلقی خواهد شد.
لطفا به دوستان اطلاع بدین.
من همیشه دوست‌ داشتم یه وبلاگ همه پسند داشته باشم‌. به نظر شما چه‌چیزی این وبلاگ کم دارد که اگه داشته باشه بهتر می‌شود لطفا برای من بنویسید این وبلاگ با چه چیزی بهتر از الآن می‌شود باید چه امکاناتی را اضافه کنم و هرچیزی که باعث بهبود سایت می‌شود پیشاپیش از همه شما تشکر و قدردانی می‌کنم‌، لطفا به من در پیشرفت این وبلاگ کمک کنید‌.(مدیریت‌‌گیم‌پلی‌برتر)

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها